Znani FRYZJERZY zdradzają KULISY pracy z polskimi gwiazdami

przejdź do komentarzy

Z kim jest najtrudniej? ;)

małgorzata socha małgorzata socha/AKPA,Instagram
Jednym z obowiązków znanych piosenkarek czy aktorek jest pojawianie się na premierach, ważnych imprezach czy innych wydarzeniach, na których trzeba dobrze się prezentować, a także mieć nienaganną fryzurę.

Roxi Gąska czesze się u fryzjera gwiazd - pokazała zdjęcia z przygotowań do gali


Czasem metamorfoza jest konieczna do roli, a innym razem jest to po prostu chęć zmiany. Tak czy siak, fryzjerzy gwiazd mają pełne ręce roboty. Czasem, w krótkim czasie ich klientki oczekują naprawdę spektakularnego efektu.

Znani fryzjerzy ujawnili kulisy pracy z osobami znanymi z show-biznesu. Same gwiazdy zdradziły, jak pracuje im się z popularnymi stylistami.

Bartek Janusz, właściciel salonu w Warszawie ujawnia, że nigdy nie traktuje celebrytek lepiej niż innych klientek. Czesze się u niego m.in. Patricia Kazadi. Nie jest z nią najłatwiej!

Ma afroamerykańskie, dużo trudniejsze od słowiańskich włosy. Niełatwe zabiegi farbowania i stylizacji pozostawia z zaufaniem Bartkowi - czytamy w Cosmopolitan.
Fryzjer księżnej Kate zdradził jej długo skrywaną tajemnicę


Klientkami Bartka są również Margaret i Natasza Urbańska.Michał Bielecki to czterokrotny zwyzięzca w konkursie Wella Trendivsion Award. W tym roku był po raz pierwszy jurorem w konkursie. Jego klientką jest m.in. Małgorzata Socha. To jemu zawdzięcza swoje zadbane włosy.

Uwielbiam pracować z Michałem. Dzięki niemu moje włosy są zdrowe, błyszczące i miękkie z naturalną objętością, nigdy "przedobrzone" produktami do pielęgnacji i stylizacji.


Na jego Instagramie widzimy również efekty współpracy z Anją Rubik.Przemysław Grejcz to kolejny fryzjer gwiazd, który pracował przy sesjach zdjęciowych, na planach serialu a także pracuje dla warszawskiego teatru Kwadrat. W rozmowie z Cosmopolitan zdradza, czym kieruje się dobierając fryzury.

Rozmowa i diagnozowanie potrzeb inspirują mnie do tworzenia indywidualnego stylu i nowego wizerunku. Trzymam się zasady: ubieraj, a nie przebieraj. Dlatego koloryzację, strzyżenie i stylizacje fryzur dobieram na miarę dla każdej odwiedzającej mnie osoby.


19-latka pokazała, jak oszpecił ją fryzjer. Teraz wstydzi się wychodzić z domu


Klientką Przemka jest m.in. Kasia Glinka.

Jestem jego wierną klientką od czterech lat. Przychodzę do salonu na zabiegi koloryzacyjne, pielęgnacyjne i czesanie. Lubię go też prywatnie, bo jest cudownym człowiekiem, który nikogo nie udaje. Jest sobą.


Chcielibyście uczesać się u znanych fryzjerów gwiazd? W salonie u Przemysława Grejcza strzyżenie to koszt około 70-90 złotych. U Bartka za koloryzację zapłacicie od 250 do nawet 800 złotych.

Cały artykuł na temat fryzjerów gwiazd znajdziecie w najnowszym numerze magazynu Cosmopolitan.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj