Znany dziennikarz BBC sypiał z trupami?

przejdź do komentarzy

Wcześniej oskarżono go o pedofilię.

jimmy savile jimmy savile/YouTube
Jimmy Savile przez wiele lat uchodził za jedną z największych gwiazd dziennikarstwa w Wielkiej Brytanii. Od 1964 prowadził popularną telewizyjną listę przebojów Top of the Pops, będąc jej pierwszym prezenterem. W 2006 jako współprowadzący wystąpił w ostatnim wydaniu tego programu. W latach 70. i 80. pracował w BBC, prowadząc m.in. jeszcze jeden program telewizyjny o dużej oglądalności – Jim'll Fix It. Odszedł jako wielka legenda w 2011 roku. Rok później wyszły na jaw szokujące fakty - Savile miał dopuszczać się gwałtów na dzieciach, które przemówiły po latach. Najmłodsza z ofiar miała mieć zaledwie 9 lat. To nie koniec rewelacji.

Zagraniczne media piszą teraz o nekrofilii Jimmy'ego:

- Jeden z najpopularniejszych brytyjskich prezenterów i DJ-ów radiowych, Jimmy Savile, uprawiał seks ze zwłokami w szpitalach National Healt Service. Zwyrodnialec nie gardził też żywymi - wśród jego ofiar znalazły się setki dzieci i dorosłych - od 2 do 75 lat: dziewczynki, chłopcy, kobiety i mężczyźni
- informuje SkyNews.

Jedna z pielęgniarek ma zaświadczać, że gwiazdor wchodził do prosektorium, robił swoje i... wyjmował nieżyjącym gałki oczne, z których robił sobie pierścionki.

Szok to mało powiedziane?


Znany dziennikarz BBC sypiał z trupami?

Znany dziennikarz BBC sypiał z trupami?

Znany dziennikarz BBC sypiał z trupami?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!