Znowu o Heather Mills

przejdź do komentarzy

Wszystkie brudne sekrety w filmie.

heather mills heather mills/ ©PR Photos
Nie ma chyba przesady w stwierdzeniu, że Heather Mills jest jedną z najbardziej nielubianych kobiet w showbiznesie. Teraz, kiedy wygrała batalię o pieniądze sir Paula McCartneya, znaleźli się ludzie, którzy nie pozwolą się jej długo cieszyć tym sukcesem.

Steve Anderson przygotowuje bowiem film dokumentalny, który w kilku odcinkach zostanie wyświetlony w telewizji. Produkcja będzie oczywiście opowiadała o burzliwym życiu Mills na długo przed tym, jak poznała ex-Beatlesa.

Anderson zaprosił do współpracy byłych partnerów i kochanków Heather. Jak sam twierdzi, mężczyźni ci udostępnili mu materiały, o których Heather chciałaby zapomnieć i które wywołać mogą prawdziwy skandal.

Producent nazywa nieukończony jeszcze film "programem, który sir Paul powinien był obejrzeć, zanim postanowił ożenić się z Mills".

Jeden z członków ekipy pracującej przy produkcji dokumentu tak wypowiada się o materiale:

"Myszkowaliśmy trochę w przeszłości Heather i dotarliśmy do pewnych rzeczy, które ona pewnie bardzo chciała ukryć. Nie będzie szczęśliwa widząc, że wyciągamy te brudy na światło dzienne. Heather wie o tym, że powstaje film i bardzo jej się to nie podoba. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to przyniesie jej w Wielkiej Brytanii jeszcze więcej problemów, niż już ma. I że ludzie będą jej bardziej nienawidzić."

Dokument zatytułowany będzie "McCartney vs McCartney: The Ex-Files".

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!