Zobacz pierwszą próbę Michała Szpaka przed Eurowizją (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Czy dobrze mu poszło?

michał szpak michał szpak/KAPiF, Youtube
Michał Szpak (25 l.) przeszedł pierwszą próbę techniczną przed półfinałem Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Na scenie wystąpił ze swoim utworem The Colour Of Your Life wraz z wiolonczelistką, trzema skrzypaczkami i pianistą. Koncert odbędzie się już 12 maja.

Zobacz też: Eurowizja 2016: Michał Szpak triumfuje w Internecie?Według Dziennika Eurowizyjnego wszystko poszło zgodnie z planem. Na stronie czytamy:

Nie ma wizualizacji, są tylko małe światełka. Kwartet ma podświetlone na czerwono instrumenty, ale muzycy stoją w cieniu i nie widać ich twarzy. Po drugim refrenie pojawiają się czerwone światła. Generalnie tylko Michał jest mocno oświetlony, reszta osób stanowi jedynie jego tło.


Dziennikarzy rozśmieszyła jedna ze skrzypaczek, która nie miała instrumentu, a... udawała, że gra!

Gdy Michał zakończył śpiew, w tle wyświetlono duży biały napis "YOUR LIFE".

Przed próbą ekipa telewizyjna odwiedziła naszego reprezentanta w jego garderobie:Według zachodnich dziennikarzy, piosenkarz ma dużą szansę na sukces. Pojawiają się jednak wątpliwości, ponieważ według niektórych dziennikarzy jego występ może stracić... przez kiepską scenografię. Według jednego z reporterów, występ powinien mieć więcej "show" i "energii".

Zobacz też: MICHAŁ SZPAK BĘDZIE NAS REPREZENTOWAŁ NA EUROWIZJI!Czy uważacie, że Michał ma szansę dostać się do finału?Zobacz pierwszę próbę Michała Szpaka przed Eurowizją (VIDEO)

Zobacz pierwszę próbę Michała Szpaka przed Eurowizją (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!