Zobaczcie, co może się stać ze ZDJĘCIEM wrzuconym do sieci

przejdź do komentarzy

Ona nie mogła dłużej milczeć. To ostrzeżenie dla nas wszystkich.

ashley vanpevenage ashley vanpevenage/Instagram
Wszystko zaczęło się zimą tego roku. Jak pisze portal buzfeed, w styczniu 20-letnia studentka z Tacomy, stan Waszyngton, pozowała do zdjęcia makijażystce, która zrobiła kryjący makijaż na jej zsypanej wypryskami twarzy. Ashley VanPevenage chciała w ten sposób zakryć efekt alergii na lek przeciwtrądzikowy. Zdjęcie pojawiło się na instagramowym koncie makijażystki. Wkrótce potem zaczęło nowy żywot.


My regular 😘❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @makeupbydreigh

Kilka dni później ukradł je użytkownik Twittera @virtuallyvivi. Osoba, która kryje się pod tym pseudonimem, zrobiła ze zdjęcia Ashley mema. Fotkę podpisała hasłem:

Nie mogę zrozumieć, jak można zrobić coś takiego, kiedy ja nie jestem w stanie zatuszować pojedynczego pryszcza na mojej twarzy.Fotka szybko została przechwycona przez kolejnych użytkowników Twittera. Według serwisu śledzącego ruch na Twitterze, kolejnym serwisem, który zainteresował się zdjęciem był śledzony przez prawie 5 milionów internautów @SoDamnTrue.

Zdjęcie VanPevenage zostało rozesłane ponad 8 tysięcy razy.

Pięć dni później fotka dziewczyny trafiła na inny serwis służący do dzielenia się zdjęciami. Strona Moby Picture wpisała zdjęcie w obrzydliwy kontekst:

Oto powód, dla którego powinieneś wziąć s*kę na basen na pierwszej randce - brzmiał podpis pod zdjęciem.Zobaczcie, co może się stać ze ZDJĘCIEM wrzuconym do sieci


Ten komentarz sprawił, że fotka trafiła na następne portale o prześmiewczym charakterze.

W końcu zdjęcia studentki znalazły się także na Instagramie. Tam także prześmiewcze i okrutne memy robiły furorę.

VanPevenage postanowiła nagrać filmik, w którym komentuje kradzież zdjęć i przykre konsekwencje tego czynu. Chociaż dziewczyna wie, że nie jest w stanie powstrzymać internautów przed dzieleniem się okrutnymi memami z jej zdjęciami, zapewnia, że nie traci wiary w siebie.

Moja rada dla ludzi, którzy być może będą się zmagać z czymś podobnym w przyszłości. Nieważna, co mówią o was ludzie ani co o was myślą. Wszystko, co najpiękniejsze, jest wewnątrz was.


Bohaterka afery już usunęła filmik z YouTube. Czyżby miała dość zamieszania?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!