Zobaczcie, co wyprawia Korwin-Mikke. Fani: brak szacunku do kobiet!

przejdź do komentarzy

"Wstyd."

janusz korwin mikke janusz korwin mikke/ instagram.com/januszkorwinmikke/
Janusz Korwin-Mikke aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Umieszcza tam zdjęcia z prywatnego życia i działalności politycznej. W budowaniu wizerunku nie przeszkadza mu nawet choroba.

Janusz Korwin-Mikke UKARANY za swoje wypowiedzi o kobietach!

Tym razem pochwalił się zdjęciami z wyjazdu. Na fotografiach ma na głowie tradycyjny agal i kefiję. Popija drinki i cieszy się życiem:


Dziś za oknami "globalne ocieplenie" ;) Ja w łóżku z antybiotykiem, wspominam czasy i miejsca, gdzie naprawdę było ciepło.

- napisał przy zdjęciu.

Szczególną uwagę przykuła fotografia, na której polityk trzyma na kolanach stewardessę. Zdjęcie poruszyło internautów:


- Panie Januszu cóż to za absolutny brak szacunku i pogarda wobec kobiety na drugim zdjęciu? Ewidentnie jest tam traktowana jako obiekt seksualny, ozdoba na kolanach mężczyzny. Kobieta chce normalnie pracować u zarabiać na życie, a Pan takie coś. Zresztą widać, jak bardzo ta Pani cierpi z tego powodu. Wstyd

- Na drugim zdjęciu to już chyba po kilku toastach :D ?


Kowin-Mikke ponad 10 lat temu został ogłoszony szowinistą roku. Był już ukarany za swoje wypowiedzi o kobietach. Tym razem przesadził? Czy politykowi przystoi takie zachowanie?Zobaczcie, co wyprawia Korwin-Mikke. Fani: brak szacunku do kobiet!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (16): sortuj