Żonę Hugh Jackmana wkurzają pogłoski, że aktor jest gejem

przejdź do komentarzy

Mimo że to tylko plotki...

hugh jackman hugh jackman/Fame/Flynet
Skąd wziął się domysł, że Hugh Jackman jest gejem? Zachodnie media tłumaczą to tak: ktoś miał przyjaciela, który miał przyjaciela, który był pewien, że Jackman to gej.

Problem w tym, że plotki drażnią Deborrę-Lee Furness, o 13 lat starszą od niego żonę. Jackman opowiada o tym w najnowszym wywiadzie dla magazynu Hollywood Reporter.

- Ostatnia ją to wkurza, kiedy widzi plotki w internecie – stwierdził Jackman.

Znajomi oraz współpracownicy aktora są pewni, że pogłoski o jego rzekomym homoseksualizmie to efekt czyjejś zbyt aktywnej wyobraźni albo życzeniowego sposobu myślenia.

Jackman opowiedział także na łamach magazynu o tym, jakie wrażenie na nim wywarła żona, kiedy pierwszy raz się spotkali.

- Byłem singlem, kiedy ją spotkałem, zresztą ona także. Byłem po rozpadzie trudnego związku, w którym tkwiłem przez całe studia w szkole teatralnej. Żyłem wtedy za 120 dolarów miesięcznie aż do momentu, kiedy skończyłem 26 lat. Kiedy pojawiła się Deb, moje życie stało się 10 razy lepsze niż dotychczas. Była piękna, niesamowicie zabawna, pełna energii, niepohamowana. Miała wiarę w siebie. Nie byłem w stanie się jej oprzeć – wspomina Hugh.

Pobrali się w 1996 roku i do dzisiaj są małżeństwem. Mają dwójkę adoptowanych dzieci.


Żonę Hugh Jackmana wkurzają pogłoski, że aktor jest gejem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!