Zuzanna Bijoch:Suche kanapki i mycie włosów płynem do naczyń

przejdź do komentarzy

Modelka opowiedziała o kulisach swojej pracy.

zuzanna bijoch zuzanna bijoch/KAPiF
Modeling to nie tylko drogie ubrania i intratne kontrakty. To także ogromne poświęcenie. Po prostu ciężka praca. Wielu uczestników Top Model jest nierzadko w szoku po tym, co zastaje ich w programie.

Jakiś czas temu Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich trudnych początkach:

- Zaczęłam od rozczarowania. Jeszcze przed pokazem Prady w Nowym Jorku był pokaz Marca Jacobsa, nowojorskiego odpowiednika Prady. Już robiłam przymiarki, już byłam w drodze na sesję, gdy zadzwonił agent, mówiąc, żebym nie jechała, bo Jacobs zmienił koncepcję i chce mieć blondynkę, a nie brunetkę. I dodał: "Jakaś dziewczyna jest teraz bardzo szczęśliwa, jak ty nieszczęśliwa". I to była prawda.


Ostatnio Zuzanna opowiedziała o swojej pracy w wywiadzie dla Haprer's Bazaar. Teraz jest rozchwytywana i czasami na dość:

- W Mediolanie poruszam się skuterem, żeby nie utknąć w korku, dzięki temu szybciej kończę dzień. Kiedyś chodziłam w pięciu pokazach dziennie i w Paryżu miałam już dość. Chciało mi się płakać. W pewnym momencie to, u kogo chodzisz, przestaje mieć znaczenie. Po prostu chcesz odpocząć, położyć się spać.


Modelka dba o to, co je:

- Fashion week to obóz przetrwania, więc pochłaniam, co się da. Jeśli pracuję, kupuję coś na wynos i jej w biegu. Albo proszę mojego kierowcę, żeby mi przywiózł i zjadam to w drodze do kolejnej pracy. Na pokazach jest catering, ale zawsze są to po prostu kanapki. Nic ciepłego.


Po pracy czasami trudno "doprowadzić się do porządku":

- Do włosów stosuję dużo odżywek Kerastase. Chociaż czasami po pokazie, czy sesji są tak posklejane, że pomóc może jedynie płyn do naczyń!


Nie ma "letko"!


 


Juz czytamy #harpersbazaar #fall #pazdziernik #hellooctober #zuzannabijoch

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zeberka (@zeberka.pl)
Zuzanna Bijoch:Suche kanapki i mycie włosów płynem do naczyń

Zuzanna Bijoch:Suche kanapki i mycie włosów płynem do naczyń

Zuzanna Bijoch:Suche kanapki i mycie włosów płynem do naczyń

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!