Zuzanna W. z Top Model została aresztowana

przejdź do komentarzy

Była poszukiwana listem gończym, bo nie zjawiała się na rozprawach.

zuza w zuza w/CKM, TVN Top Model
Zuzanna W., która wystąpiła w 1. edycji Top Model, została aresztowana we wtorek rano - podaje agencja informacyjna Newseria Lifestyle. Przeciwko Zuzie od kilku miesięcy toczy się przed warszawskim sądem proces karny.

O co chodzi?


Modelka w 2012 roku została zaproszona przez Mariusza Pujszo do Cannes. Współpraca byłej uczestniczki „Top Model. Zostań modelką” z reżyserem szybko zakończyła się, kiedy Zuzanna W. nazwała Pujszo „alfonsem” i oskarżyła go o to, że zapoznawał w Cannes polskie modelki z wysoko postawionymi biznesmenami. Na swoim profilu na Facebooku modelka zasugerowała, że Mariusz Pujszo wspólnie z Jackiem Samojłowiczem przeglądali zdjęcia zaproszonych kobiet i przesyłali je klientom. Pujszo skierował sprawę do sądu i oskarżył Zuzannę W. o zniesławienie. Modelka nie stawiła się w sądzie na kilku rozprawach, zmieniła adres zamieszkania i nie można było się z nią skontaktować od wielu miesięcy. Uczestniczka „Top Model” trafiła do rejestru osób poszukiwanych w Polsce i Unii Europejskiej
- podaje Newseria.

Zuza została zatrzymana w Poznaniu, w fitness klubie. Podczas zatrzymania nie stawiała oporu. Według Arkadiusza Andały, właściciela biura detektywistycznego Andała Patrol, który szukał dziewczyny, Zuzanna w czasie zatrzymania używała wulgarnych słów.

– Byłem zaskoczony jej wulgarnym zachowaniem w mojej obecności. Uznałem, że doskonale wpisuje się w treść przedstawionego jej zarzutu - mówi detektyw.

Modelce grozi do roku pozbawienia wolności. Obecnie Zuza przebywa w areszcie śledczym.


 Zuzanna W. z Top Model została aresztowana!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!