Żużlowiec Kenni Larsen postrzelony w głowę

przejdź do komentarzy

Zawodnik Falubazu Zielona Góra miał się pokłócić ze swoim mechanikiem.

kenni larsen kenni larsen/Facebook zrzut ekranu Kenni Larsen Racing
Jak pisze portal niezależna, Kenni Larsen, żużlowiec Falubazu Zielona Góra, trafił do szpitala.

Zobacz: Robert Lewandowski miał wypadek samochodowy!

Podczas pobytu w Danii, skąd pochodzi, sportowiec został postrzelony w głowę. W szpitalu wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. W związku ze sprawą policja zatrzymała mechanika żużlowca.

Nasz duński zawodnik Kenni Larsen przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej po nieszczęśliwym wypadku. Dziś z zielonogórskim klubem skontaktowała się mama Kenniego, która poinformowała o nieszczęśliwym wypadku jaki miał miejsce w dniu wczorajszym. W jego efekcie zawodnik Falubazu trafił do szpitala z raną postrzałową głowy i został przez lekarzy wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej - poinformował zielonogórski klub.


Do tragedii doszło w czwartek. Niewiele wiadomo na temat szczegółów wydarzenia - media podają jedynie, że między Kenni Larsenem a jego mechanikiem doszło do sprzeczki, a jej efektem miał być strzał. Larsen został trafiony kulą w okolicach skroni. Kula przeszła na wylot. Policja zatrzymała mechanika sportowca.

Duński zawodnik od dawna pracuje w Polsce. Ścigał się dla drużyn z Krakowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi, Rzeszowa, a w tym sezonie dołączył do ekipy Falubazu Zielonej Góry.

Zobacz: Pamiętaj: na tym motocyklu zdrowy rozsądek cię zabije! ZA-BI-JE, rozumiesz?!
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!