Życzymy Dorocie Wellman, by spełniło się jej marzenie

przejdź do komentarzy

A marzy o...

dorota wellman dorota wellman/© KAPiF
Jakiś czas temu Agnieszka Szulim wyznała, że gdyby nie praca w show biznesie, chciałaby się zająć dziennikarstwem politycznym i zostać taka drugą Moniką Olejnik.

Dorota Wellman od ponad dwudziestu lat pracuje w zawodzie dziennikarki. Przez te lata przeprowadziła ogromna ilość wywiadów z politykami, gwiazdami, celebrytami i "zwykłymi, szarymi ludźmi". Marzy jej się jedna rozmowa z... Jarosławem Kaczyńskim.

Nie mówi wielu rzeczy, a chciałabym je usłyszeć. Może to by była taka rozmowa, w której byśmy poznali wnętrze pana prezesa, bardzo bym chciała. To jest człowiek, który się nie otwiera, więc gdyby nam się udało, to by był duży sukces. A jak się prezes przygotuje? A jak się zdecyduje jutro i poda mi rękę i przyjdzie? Nie mogę tego spalić - mówi Dorota w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


My trzymamy kciuki, by spełniło się marzenie pani Wellman, to byłby z pewnością ciekawy wywiad.

Nie sposób nie wspomnieć, przy okazji pana Kaczyńskiego o wypowiedzi Joanny Krupy, która w wywiadzie z Robertem Patoletą wyznała, że nie wie, kim pan Jarosław jest, ale "dobrze, że ma kota".


Życzymy Dorocie Wellman, by spełniło się jej marzenie

Życzymy Dorocie Wellman, by spełniło się jej marzenie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!