Kilka dni temu Meghan Markle towarzyszyła księciu Harry’emu na gali Queen’s Young Leaders, na której była też królowa Elżbieta.

Księżna jak zwykle prezentowała się przepięknie – tym razem nikt nie komentował źle jej ubioru, a zachowanie. Zaliczyła wpadkę, bo źle skrzyżowała nogi w obecności królowej, co jest oznaką braku szacunku.

Mega WTOPA Meghan Markle! Jak wybrnęła? (VIDEO)

Meghan strasznie martwi się tą wpadką, bo chce robić wszystko idealnie, więc naprawdę przejmuje się, gdy zrobi najmniejszy błąd. Jednak jest tak wiele do zapamiętania, tyle drobnych detali, że nie jest to łatwe, a śledzony jest jej każdy ruch – donosi źródło hollywoodlife.com.

Meghan jednak nie powinna się załamywać – królowa ją uwielbia, a mąż bardzo wspiera.

Królowa jest naprawdę niewiarygodnie łaskawa dla Meghan, nie wywiera na niej żadnego nacisku, a Harry bardzo jej pomaga, nieustannie mówi jej, jak bardzo szybko się uczy.

Harry jest zły, że media wyliczają każdą wpadkę jego żony.

Brytyjska prasa zauważa każde faux pas i publicznie upomina Meghan, co jest okropne i kończy się dla niej płaczem. Harry nienawidzi tego, jak niektóre gazety o niej piszą, to przypomina mu sposób, w jaki traktowały jego matkę księżną Dianę.

Meghan złamałaby protokół – powstrzymał ją książę Harry. Jest VIDEO!

Meghan chyba nie musi się przejmować, skoro może liczyć na takie wsparcie rodziny królewskiej.