Robbie Williams (49 l.) i jego żona Ayda Field (43 l.) przyznali, że prawie nigdy nie uprawiają seksu. Wcześniej muzyk obwiniał zastrzyki testosteronu za brak libido, które pogarszały jego depresję. Jednak ostatnio powiedział, że tak po prostu jest po ślubie.

Drake zapłacił 300 mln złotych za dom Robbiego Williamsa

We wspólnym wywiadzie para zapewniła, że jeśli chodzi o intymność, są „po tej samej stronie” i są zadowoleni z braku aktywności w sypialni.

Wszyscy wiedzą, że po ślubie nie ma seksu. Tak już jest. Przez jakiś czas brałem testosteron, ale ponieważ jestem uzależniony, musiałem to przerwać. Dostałem te masywne kwadratowe ramiona i zacząłem wyglądać jak portier. To nie był dobry wygląd. […] Ale seks, który uprawialiśmy, kiedy byłem na testosteronie, był niesamowity; tak było przez cały czas. Byliśmy nienasyceni. To pokazuje, jak bardzo jesteśmy sobie bliscy, ponieważ kiedy ja to robiłem, nie mogliśmy oderwać od siebie rąk.

Robbie Williams o seksie po ślubie

Aktorka, która w 2010 roku poślubiła Williamsa dodała w rozmowie, iż uważa intymność za ważną sprawę. Para łączy o wiele więcej niż seksualność.

Polska tancerka u Robbiego Williamsa

Tęsknię za tym. To był zabawny okres. Czasami jednak Ayda odwraca się do mnie na kanapie i mówi: Powinniśmy pójść uprawiać seks, a ja siedzę tam, jem mandarynkę i po prostu wzruszam ramionami. Więc wiesz, czasami próbujemy, dodał Robbie Williams.