Po tym zdjęciu mąż Krupy powinien piać z zachwytu Instagram

1-28-R1 1-28-R1

Piękna blondynka z długimi nogami i obfitym biuście w kusych spodenkach i bez stanika wijąca się przed samochodem… Brzmi jak scena z filmów dla dorosłych albo Playboya? Niektórzy panowie widzą takie obrazki na co dzień. Romain Zago jest jednym z nich.

Żoną biznesmena w 2013 roku została Joanna Krupa (35 l.). W mediach pojawiały się już plotki na temat kryzysów w tym związku. Tych dwoje wciąż jednak jest zakochanych w sobie po uszy. Na Instagraimie nie brakuje wspólnych selfies z uśmiechami i psiakami w tle. Ostatnio Dżoana poszła na całość i pokazała foto, które przyprawiło wielu panów o szybsze bicie serca.

Modelka pokazała, jak myje samochód swojego męża. Spodenki odsłaniają pośladki, a wycięty top piersi:

Hej Romainie Zago, myję samochód tak, jak mnie prosiłeś. Podoba ci się? Zimno mnie nie powstrzyma!– napisała.

Ilu mężczyzn zazdrości teraz Zago?

&nbsp

 

 

Po tym zdjęciu mąż Krupy powinien piać z zachwytu Instagram

Po tym zdjęciu mąż Krupy powinien piać z zachwytu Instagram

   
11 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 20-04-15, 12:24 napisał(a):[/b]Bron mnie, Panie Boze , przed prztstojnym mezem….nigdy …i nie w Polsce…Czemu?

[b]gość, 21-04-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-04-15, 12:24 napisał(a):[/b]Bron mnie, Panie Boze , przed prztstojnym mezem….nigdy …i nie w Polsce…Czemu?[/quote]Proste, jak masz przystojnego i do tego bogatego męża to wszystkie harpie będą próbowały Ci go na siłę odbić

chociaż jestem kobietą to chciałabym żeby mnie Joasia tak wymyła…. dokładniutko

pustak jakich mało:)))))

mój facet nigdy by nie chciał, żebym takie zdjęcie wrzucała do internetu. gdyby zrobiła to tylko dla niego, to tylko jemu by to pokazala, a tak: wszystko pod publike

[b]gość, 20-04-15, 13:01 napisał(a):[/b]Przeziębienie mnie nie powstrzyma raczej…racja…

[b]gość, 20-04-15, 14:19 napisał(a):[/b]mój facet nigdy by nie chciał, żebym takie zdjęcie wrzucała do internetu. gdyby zrobiła to tylko dla niego, to tylko jemu by to pokazala, a tak: wszystko pod publikeBo jesteś normalną kobietą,możesz nago chodzić przed facetem ale żadna szanująca się dziewczyna takich zdjęć nie wrzuca do sieci.

ona ładna, on przystojny… ech tacy to dobrze mają:)

Przeziębienie mnie nie powstrzyma raczej…

Bron mnie, Panie Boze , przed prztstojnym mezem….nigdy …i nie w Polsce…

Romain przystojny