Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. I choć początkowo 36-latka trzymała się z dala od mediów, dziś coraz chętniej pojawia się ona u boku męża i otwiera w social mediach na temat życia prywatnego. Nie da się też ukryć, że wzbudza ogromne zainteresowanie fanów artysty i mediów.

Nie uwierzycie, jak Michał Wiśniewski nazywa swoją żonę, Polę. Zabawnie!

Pola Wiśniewska spodziewa się dziecka?

Michał Wiśniewski poznał Polę na popularnym profilu randkowym. Podobno kobieta nie zdawała sobie sprawy, że „Wiśnia to Wiśnia”. Podobno dlatego, że miał na swoim profilu czarno-białe zdjęcie. Owocem ich miłości jest roczny syn Falco. Mało kto wie, ale piąta żona piosenkarza ma także dzieci z poprzednich związków: 18-letnią Julię, 13-letniego Adama, 9-letnią Polę Junior oraz 7-letniego Piotra.

Mama Michała Wiśniewskiego o EX syna. Nie ze wszystkimi się dogadywała

Teraz gruchnęła wiadomość, że para spodziewa się dziecka! Pola Wiśniewska udostępniła na swoim InstStory nagranie, używając filtra z testem ciążowym, który pokazuje, jakiej płci urodzisz dziecko. Wyszło, że spodziewa się dziewczynki.

Pola do tego oznaczyła Michała Wiśniewskiego, jakby chciała go powiadomić, że spodziewają się kolejnego dziecka! Na razie nie wiadomo, że Pola Wiśniewska jest faktycznie w ciąży, czy może zasugerowała mężowi, że chciałaby znów zostać mamą.

Mandaryna zorganizowała urodzinową niespodziankę dla Xaviera. Zaprosiła nawet Polę

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Vivienne Vienna Wiśniewska, fot. Gałązka/AKPA

Michał Wiśniewski Fot. Baranowski/AKPA