W połowie maja, Pola i Michał Wiśniewscy powitali na swiecie kolejne dziecko. Jest to już druga pociecha pary, a jednocześnie szósty potomek lidera „Ich Troje”, który ma już na koncie czwórkę dzieci z poprzednich związków.

16 maja 2023 roku para opublikowała na Instagramie radosną nowinę wraz z informacją o imieniu dziecka, które przez długi czas pozostawało tajemnicą. Michał Wiśniewski jest znany ze swoich nietypowych upodobań co do imion, jakie nadaje swoim pociechom – tak było i tym razem. Młodszy braciszek Falco Amadeusza otrzymał imiona Noël Cloé.

Pola Wiśniewska pierwszy raz pokazała nowonarodzonego synka!

Pola Wiśniewska o relacjach między Falco Amadeuszem a jego młodszym braciszkiem Noëlem Cloé

Teraz Pola Wiśniewska zdradziła jak na nowego członka rodziny zareagował starszy syn, Falco Amadeusz. W swoim wpisie odniosła się do komentarzy, które słyszała od ludzi ze swojego otoczenia przed narodzinami Noëla. Wiele osób sugerowało, że starszy z chłopców będzie zazdrosny o swojego młodszego braciszka i da rodzicom popalić:

Mówili: „Falco NA PEWNO będzie zazdrosny o maluszka” lub „Jak się urodzi Mały to Falco dopiero Wam pokaże”.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna – chłopiec jest bardzo opiekuńczy i troskliwy względem najmłodszego potomka rodu:

I co? I nic! Nikt się nie spodziewał, że Falco będzie taki troskliwy i kochający. Noela ciągle głaszcze, tuli i całuje. I dzieli się z nim wszystkim (wczoraj nawet nakarmił go swoim deserem 😅) Także dobrze jest. Póki co – zakończyła wpis.

Do wpisu dołączyła urocze zdjęcia Falco zabawiającego noworodka samochodzikami, które szybko roztopiły serca większości fanów rodziny Wiśniewskich. Jednocześnie w komentarzach część internautek przyznała, że również słyszała podobne „dobre rady”:

U nas było tak samo. Różnica jest 4 lat, ale też wszyscy mówili, że starszy będzie zazdrosny, że pokaże nam, że będzie nam ciężko, a jest tak jak w Pani przypadku. Nie ma sensu słuchać czasem innych ludzi, my sami dobrze wiemy jako rodzice jak to będzie, znamy swoje dzieci

 

U nas jest podobnie. Synek 2 latka, od pierwszej chwili i pierwszego spojrzenia zaakceptował i pokochał swoją malutką siostrzyczkę

 

Jaki piękny widok obu braci

 

Chwilo trwaj

 

Prawda jest taka że dziecko tak się zachowuje gdy czuje się odtrącone bądź mniej kochane od tego które się pojawiło. Uwas w domku miłości jest aż nadto więc Falco nie ma potrzeby rywalizacji czy poczucia niekochania. Cudowni są

 

Czule spogląda, super!

 

Super, gratuluję takiego troskliwego Synka. Dobre wychowanie robi swoje

 

Mając taką super mamę maluszki ròwniesz są opiekuńcze

Pola Wiśniewska chwali się pierwszym zdjęciem po porodzie!

IG: wisniewska_pola

IG: wisniewska_pola

pasekkozak