Polka od stycznia prężenie działa w social mediach pod nickiem Delulu Lena i z miesiąca na miesiąc przyciąga coraz większą liczbę obserwatorów. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Sylwia Szostak reaguje na plotki o swoim rozstaniu. Zwraca się do WŚCIBSKICH ZNAJOMYCH!

Polka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych

Lena Delulu do niedawna studiowała na Florydzie i prowadziła dość bogate życie. Dla wielu Polaków studia w Stanach Zjednoczonych to rzecz nieosiągalna ze względu na bardzo wysokie koszta. Lena sama przyznała, że za swoją uczelnię trzeba płacić rocznie 90 tys. dolarów rocznie, dodatkowo:

– 40 tys. zł na semestr za jedzenie na kampusie i akademik

– 2 tys. złotych za książki na semestr

– 8 tys. ubezpiecznie roczne

– Ok 15 tys. zł na wizy

– 30 dolarów miesięcznie na telefon z internetem.

Rubikowie WRACAJĄ do Polski! „Troszeczkę się stęskniłam”

Na koniec filmu Lena podsumowała, że wychodzi około 1 milion złotych za 4 lata studiów. Ale udało jej się dostać stypendium, dzięki temu mogła płacić znacznie mniej.

Chodzę do jednego z najdroższych „collegów” w Stanach Zjednoczonych. Czasami wydaje mi się, że mieszkam w kurorcie wypoczynkowym dla emerytów – mówi Lena na TikToku, na którym pokazuje, jak mieszka w akademiku.

@delululena Gossip girl ale na Florydzie 🎀 #vlog ♬ original sound - 🦆

W komentarzach od samego początku pojawiały się domysły, że Lena po prostu ma „bogatych rodziców”, na co szybko zaprzeczyła: „Moja mama zarabia najniższą krajową, a taty nie mam” . Internauci znów zaczęli się zastanawiać, skąd dziewczyna ma pieniądze na prowadzenie życie na tak wysokim poziomie.

Kim jest Delulu Lena? Fot. Instagram/delululenaa

W końcu Lena nagrała TikToku, na którym odpowiedziała „jak zarabia miliony, będąc studentką”. Wyznała, że zarabia na OnlyFans, czyli profilu, na który publikuje się swoje zdjęcia, czy nagrania przeznaczone dla osób dorosłych:

„Zacznijmy od tego, że jestem tutaj na stypendium, które pokrywa akademik, czesne i jedzenie na kampusie. No to skąd mam pieniądze na wyjazdy, ‚dizajerskie’ ciuchy i drogie kosmetyki? No więc kochani, mam OF (OnlyFans). Zaczęłam jakoś na drugim roku studiów, a że ja zawsze byłam bardziej seksualną osobą, kochałam robić zdjęcia swojemu ciału i jak ktoś mnie znał prywatnie, to wiedział, że wrzucałam zdjęcia pół nagie na mojego Instagrama. Stwierdziłam, że chciałabym spróbować,  a więc był to dla mnie wybór, a nie desperacja. Mogłabym iść akademicką ścieżką, znaleźć normalną pracę, ale kocham to co robię, to sprawia mi radość i czuję, że żyje (…) Ludzie zawsze będą gadać, a po drugie opinie ludzi nie płacą za wasze rachunki. Nie chciałam Wam tego od razu mówić, bo chciałam najpierw pokazać, że można być zwykłą osobą i być też kimś, kto jest otwarty seksualnie” – tłumaczy Delulu Lena.

Nagle niespodziewanie pod koniec marca TikTokerka poinformowała, że rzuca studia, a został jej zaledwie rok do odebrania dyplomu. Zaraz po tym Lena pochwaliła się nowym domem w Los Angeles, za który płaci 100 tys. złotych miesięcznie.

@delululena

Dzisiaj tour domu, w ktorym bede przez jakis czas. Jutro zaczne odcniek na yt z wyjaśnieniem czemu rzucilam studia 💓 crazy sa te ceny w LA 🤯

♬ dźwięk oryginalny - I G : delululenaa

Jak się okazuje, Lena będzie także próbować swoich sił na YouTubie. Opublikowała swój pierwszy film, w którym wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na rzucenie studiów. Wyznała, że w pewnym momencie czuła, że studia ją nie rozwijają:

Papierek ze studiów już jest trochę przedawnioną rzeczą i jak rozmawiam, z każda jedną osobą, ona mówi, że to nie jest ważne, bo każdy pracodawca nauczy was tego od zera. A powiedzmy sobie szczerze, edukacja na studiach jest teraz przedawniona, nie nadąża za tym, jak szybko zmienia się ten świat i ja na 3 roku czułam się „odmóżdżona”, czułam, że tracę mój czas. Przez pierwsze dwa lata czułam, że wzbogaca mnie to jako człowieka, bo kocham się edukować, a na trzecim roku za bardzo nie wiedziałam, o co chodzi, ktoś traktuje mnie jak dziecko – tłumaczy.

Lena nie ukrywa, że prowadziła dość imprezowe życie na studiach. Na jednym z TikToków pochwaliła się, że imprezowała nawet z aktorką Anną Kendrick.

Suki Waterhouse chwali się ciałem po porodzie i wyznaje: „Czwarty trymestr był… upokarzający!”

@delululena Odpowiadanie użytkownikowi @_hereisann_ ♬ dźwięk oryginalny - I G : delululenaa

Kim jest Delulu Lena? Fot. Instagram/delululenaa

Kim jest Delulu Lena? Fot. Instagram/delululenaa