Serial „Tatuśkowie” opowiada o zabawnych losach czterech ojców: o przystojnym Aleksie, wybuchowym Władku, zapracowanym Czarku i nieśmiałym romantyku Tomaszu. Różni ich wiele rzeczy: charakter, wykonywana praca i podejście do życia. Za to wiąże ich doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest tatą! Nasi tatuśkowie nie są jeszcze świadomi, jaki rollercoaster czeka ich za sprawą żon i dzieciaków.

Paweł Tur wypuścił nowy teledysk. Zagrała w nim polska Paris Hilton!

Piosenka do serialu „Tatuśkowie”

Piosenkę otwierającą nowy serial “Tatuśkowie” stworzył Pawła Tura! Idealnie opisuje miłość mężczyzny do kobiety oraz opowiada o wielkim poświęceniu się dla ukochanej osoby.

Paweł Tur jest znanym wokalistą i gitarzystą. Po ukończeniu szkoły muzycznej w Bystrzycy Kłodzkiej założył swój pierwszy zespół Centrala 57, z którym nagrał 9 płyt i koncertował po całej Polsce. Współpracował z Tymonem Tymańskim, Leszkiem Cichońskim, a nawet z Gienkiem Loską.

Tłum gwiazd na planie teledysku młodego wokalisty. Monika Miller jak syrenka

14 września 2020 roku muzyk miał wielką premierę pierwszego wydanego singla „Wilk”. Na premierze nie zabrakło gwiazd takich jak Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Fit Lovers, bracia Collins, Rafał Grabias. 

Siostry Szczepańskie, Paweł Tur fot. Piotr Fotek

Paweł Tur na ściance

Paweł Tur/fot. AKPA

Grzegorz Collins, Maciej Wróblewski, Paweł Tur na planie teledysku.

Grzegorz Collins, Maciej Wróblewski, Paweł Tur na planie teledysku. Fot.Materiały Prasowe