Wczoraj w Tiranie odbył się kolejny mecz z udziałem polskiej reprezentacji. Nasi piłkarze walczyli z albańską drużyną w eliminacjach Mistrzostw Świata 2022. I choć spotkanie to udało nam się wygrać, nikt chyba nie ma żadnych wątpliwości, że gra ta na długo pozostanie w pamięci nie tylko samych zawodników. Dlaczego? A chociażby dlatego, że po tym, jak w 77. minucie Karol Świderski zdobył dla nas bramkę, pseudokibice rywali zaczęli rzucać w Polaków butelkami i zapalniczkami.

Marina wydała nowy singiel. W teledysku wystąpił Wojciech Szczęsny!

Wojciech Szczęsny zareagował z klasą na zachowanie pseudokibiców podczas meczu z Albanią

Piłka nożna jest jedną z tych dyscyplin sportowych, która wywołuje w ludziach ogromne emocje. I choć przegrywany mecz i ryzyko odpadnięcia z turnieju z pewnością mogą mocno rozzłościć kibiców, do sytuacji która miała miejsce wczoraj na boisku w Tiranie nigdy nie powinno dojść. Lecące z nieba butelki czy zapalniczki mogły bowiem wyrządzić piłkarzom poważną krzywdę. Nic więc dziwnego, że dla ich bezpieczeństwa sędzia zdecydował się wstrzymać grę i odesłać zawodników na kilkanaście minut do szatni. Później postanowiono wznowić rozgrywkę. Niestety jednak fani albańskiej drużyny postawili na „powtórkę z rozrywki” i po ostatnim gwizdku rzucili w naszego bramkarza butelkami z wodą.

Co zrobił Wojciech Szczęsny? Jak gdyby nigdy nic, podniósł jedną z nich i napił się wody. Wszystko to działo się niemal ze stoickim spokojem. Internauci byli pod wrażeniem tego zachowania i uznali, że był to najlepszy sposób na pstryczek w nos pseudokibiców.

Klasa? Zdecydowanie!

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny fot. AFPS

Marina i Wojciech Szczęśni z synem

Marina i Wojciech Szczęśni z synem/fot. Instagram/marina_official

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny