Film ALL IN, czyli jak okraść państwo w czasie pandemii to polska produkcja. Reżyserem i autorem scenariusza tej komedii kryminalnej jest Michał Węgrzyn. O fabule napisał w ten sposób:

Fabuła filmu opowiada o grupie przyjaciół, którzy, pracując w Banku Narodowym, w dobie pandemii postanawiają go okraść, by doświadczyć lepszego życia i wyjechać na bezludną wyspę. Stawiają wszystko na jedną kartę. Wchodzą w to, jak w pokorze – „all-in”.

Jessica Alba pochwaliła się nową fryzurą i kolorem włosów!

Film ALL IN na międzynarodowych festiwalach

Główne role zagrali: Mikołaj Roznerski, Karolina Chapko, Aleks Mackiewicz, Piotr Witkowski i Tomasz Oświęciński i Agnieszka Kawiorska. Polska premiera odbędzie się w tym roku, jednak konkretna data nie jest jeszcze znana.

Produkcja znalazła się w konkursie głównym na festiwalu Capri Hollywood. Ponadto nagradzana jest na festiwalach na całym świecie. Na festiwalu Word Film Carnival w Singapurze otrzymała nagrodę Best Director. W Malezji zaś na INDO MALAYSIA International Film Festival 2021 aktorka Karolina Chapko wyróżniono statuetką „Best Actress”, co jest ogromnym wyróżnieniem. W sumie film zgarnął już trzynaście nagród na różnych festiwalach.

Kim jest Karolina Chapko?

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie.  Związana była z dwoma krakowskimi teatrami – „Bagatela” i „STU”. Po szkole teatralnej została na uczelni, by przez kilka lat wykładać wiersz. Popularność zyskała dzięki roli w filmie „Oszukane” produkcji TVN i serialowi 1920 „Wojna i miłość”, gdzie grała Zofię Olszyńską.

Za rolę w filmie „Yuma” (2012) była nominowana do Złotej Kaczki. Sympatię widzów przyniosła jej rola Dominiki w serialu „Barwy Szczęścia”. Zagrała również w serialu „Korona królów”, w którym wciela się w rolę Elżbiety Pieckiej, trzeciej żony króla Władysława Jagiełły.

Sarah Jessica Parker: „Nie wiem czy chciałabym Kim Cattrall na planie naszego serialu”

Obecnie trwają zdjęcia do francusko-polskiej produkcji „Dom wybrany”, w którym aktorka gra małą, ale znaczącą rolę. W mini serialu „Grażyna Lipińska” wciela się w tytułową rolę. Aktorka właśnie rozpoczyna pracę na planie komedii romantycznej, w której gra główną rolę. Za role w filmie „ALL IN” otrzymała główną nagrodę „Best Actress” na festiwalu w Malezji. Jest miłośniczką podróży, bliskie są jej tematy takie jak ekologia, zdrowe odżywienie. Prywatnie jest mamą czteroletniego syna Ignacego.

Jacek Braciak pozuje z transpłciowym synem Konradem na okładce magazynu „Replika”