Obchodzony w czerwcu miesiąc dumy – poświęcony celebrowaniu społeczności LGBT+ – staje się w tym roku dla naszej marki okazją do podkreślenia, że w TATUUM każdy jest mile widziany. Wychodząc z przekonania o równości wszystkich ludzi niezależnie od płci i orientacji seksualnej, robimy krok dalej, by powiedzieć: TATUUM wspiera różność i różnorodność w każdej formie.

TATUUM x Equaversity – polska marka wspiera społeczność LGBT+

W czerwcu łączymy siły z fundacją Equaversity, która finansowo wspiera organizacje non-profit i inicjatywy działające na rzecz społeczności LGBT+ w Polsce. Specjalnie z myślą o tej współpracy nasza marka wprowadza do sprzedaży trzy unikatowe bluzy oraz trzy płócienne torby w limitowanych nakładach, z których cały dochód zostanie przekazany na działania statutowe fundacji.

Na produktach towarzyszy nam hasło LOVE MORE ALWAYS, a każdy z nich niesie ze sobą najważniejszą dla nas wiadomość: KAŻDY JEST MILE WIDZIANY. Każdy, niezależnie od tego, czym różni się od innych, zasługuje na miłość, szacunek i bezpieczeństwo. Do sesji zdjęciowej zaproszono choreografów z Kiki House of Sarmata – Bożna, Danil i Vola – specjalizujących się w voguingu, tańcu pełnym ekspresji, otwartości, pozytywnych emocji oraz kreatywności.

Dając znać o naszej otwartości na różnorodność, chcemy jednocześnie zadać sobie i naszym Klientom pytanie: czym jest równość, czym powinna być, i dlaczego powinniśmy ją wspierać.Dla nas, dla TATUUM…

równość

to szacunek do innościto otwartość na rozmowę i zrozumienie innych perspektywto szukanie sposobów na wspieranie dyskryminowanychto prawo każdego człowieka.A czym równość jest dla Ciebie?

O marce TATUUM

TATUUM to marka, która od 25 lat tworzy ponadczasową modę inspirowaną polskimi kobietami i do nich skierowaną. Nasze Klientki ufają dopracowanym projektom i cenią design, który tworzy zespół marki. Od początku zależy nam na projektach, które – czerpiąc z nieśmiertelnych wartości stylu: jakościowego krawiectwa i oryginalnego wzornictwa – pozostaną modne, a co za tym idzie – będą miały swoje miejsce w szafach naszych klientek przez wiele lat. Inspiruje nas sztuka w wielu formach i w wielu sposobach rozumienia tego słowa.