Magda Świder, polska modelka robi zawrotną karierę za granicą. Chodzi po pokazach na fashion weekach w Londynie, Mediolanie, czy Paryżu. W ubiegłym roku olśniła wszystkich na Festiwalu Filmowym w Cannes, a następnie na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Magda Świder od 10 lat pracuje z największymi domami mody: „Niestety płaci się wielką cenę” (WYWIAD)

Magda Świder organizatorką paryskiego pokazu mody

Ostatnio została ambasadorką francuskiego magazynu Oniriq i z tej okazji też została organizatorką pokazu mody, który odbył się 28 lutego w sercu Paryża. Wydarzenie było zorganizowane we współpracy z Forbes France i przyciągnęło mnóstwo gości ze świata mody.

Magda Świder wpadła na pomysł, aby pomóc wybić się nowym projektanta z całego świata i pokazać ich kolekcję podczas paryskiego fashion week’u. Wydarzenie odbyło się w prestiżowym Pont Alexander III Bridge i było nie tylko pokazem mody, ale wielką galą celebrującą kunszt i innowacyjność wschodzących projektantów.

Polska modelka olśniła na czerwonym dywanie w Wenecji. Magda Swider wyglądała oszałamiająco!

Poza tym Magda była odpowiedzialna za casting, projektantów, a nawet sponsorów tego wydarzenia. Odpowiadała także za przymiarki i choreografię, czyli bez jej udziały pokaz by się nie odbył.

@kozaczek.poland #parisfashionweek #fashionweek #Paryż #pokazmody #dlaciebie #kozaczekpl ♬ Moi...Lolita - Angèle - Trinix Remix