Gromee czyli Andrzej Gromala ponownie zostanie ojcem. Muzyk opublikował zdjęcie, na którym jego żona, Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy, ma już spory ciążowy brzuch. To będzie drugie dziecko pary.

Lara Gessler w ODWAŻNEJ, ciążowej sesji. Pozuje topless w centrum miasta

Gromee znów zostanie ojcem

O muzyku spora część osób dowiedziała się w 2018 roku. Wówczas Gromee był reprezentantem Polski na Eurowizji. 2018 rok był dla niego wyjątkowy nie tylko ze względu na sukcesy zawodowe. Bardzo dużo działo się także w jego życiu prywatnym.

W kwietniu Gromee wziął potajemny ślub z Sarą Chmiel, wokalistką zespołu Łzy. Nie wszyscy wiedzieli, że w ogóle się spotykają, więc informacja o zaślubinach była wyjątkowo zaskakująca. Jak wówczas informowała „Plejada” na uroczystość zostali zaproszeni jedynie najbliżsi. Ceremonia odbyła się w malowniczej miejscowości w górach, a ślubu udzielało dwóch księży. Para pochwaliła się dopiero po fakcie.

Córka Grzegorza Schetyny wzięła ŚLUB. Jej wybrankiem jest koszykarz

Kilka miesięcy później, w sierpniu, Gromee poinformował o kolejnych zmianach w życiu. Ogłosił, że po raz pierwszy zostanie ojcem i pokazał fotkę z ciężarną partnerką. W październiku 2018 roku urodził się ich syn, Franciszek.

Teraz, również za pomocą mediów społecznościowych, Gromee poinformował, że kolejny raz zostanie ojcem. Dodał rodzinną fotkę. Na razie nie wiadomo, czy para spodziewa się kolejnego chłopca czy dziewczynki.

Nasze szczęście niejedno ma imię – napisał Gromee.

ZOBACZ TEŻ:

Marta Manowska wzięła ŚLUB w tajemnicy? Dowodem mogą być najnowsze zdjęcia