Poród Fergie już tuż, tuż… (FOTO)

1-63-R1 1-63-R1

Najpierw było chowanie brzuszka pod luźnymi tunikami i swetrami.

Po babyshower wręcz przeciwnie – Fergie chętnie eksponuje swój stan.

Tym razem sfotografowano ją w getrach, kolorowej bluzce i króciutkiej ramonesce.

Przez całą ciążę gwiazda jest wierna jednemu – płaskim butom, za co ma u nas dużego plusa.

Już teraz życzymy szczęśliwego rozwiązania!

&nbsp
Poród Fergie już tuż, tuż... (FOTO)

Poród Fergie już tuż, tuż... (FOTO)

Poród Fergie już tuż, tuż... (FOTO)

Poród Fergie już tuż, tuż... (FOTO)

   
29 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 06-08-13, 20:23 napisał(a):gość, 05-08-13, 21:39 napisał(a):Czyli nie jestem osamotniona w odczuciu ze jej ciąża trwa w nieskończoność. Fergie urodz w końcu bo ile można chodzić w ciazyno wlasnie!! wszystkie inne porodzily, a ona nadal eksponuje ten brzuch:) aaa moze juz urodzila, ale dla niepoznaki chodzi z doczepionym?? no bo czy ona nie chodzila z brzuchem wczesniej niz ksiezna Kate??Jak Jessica Simpson – ona tez chyba 2 lata chodzila w tej ciazy 😀

gość, 06-08-13, 22:23 napisał(a):gość, 06-08-13, 20:23 napisał(a):gość, 05-08-13, 21:39 napisał(a):Czyli nie jestem osamotniona w odczuciu ze jej ciąża trwa w nieskończoność. Fergie urodz w końcu bo ile można chodzić w ciazyno wlasnie!! wszystkie inne porodzily, a ona nadal eksponuje ten brzuch:) aaa moze juz urodzila, ale dla niepoznaki chodzi z doczepionym?? no bo czy ona nie chodzila z brzuchem wczesniej niz ksiezna Kate??Jak Jessica Simpson – ona tez chyba 2 lata chodzila w tej ciazy :DWlasnie sprawdzilam, ze oglosili ciaze w lutym czyli by sie zgadzalo. A swoja droga to dziwne, ze niektore jakos ”dlugo” chodza w ciazy a inne np. Beyonce szybko urodzila ( nie robie aluzji do surogatki bo nawet jesli by tak bylo to i tak ”udawala” te 9 miesiecy, a wydawalo sie jakby w 3 miesiace dziecko juz przyszlo na swiat)

gość05-08-13, 15:25, Oceń ten komentarz: 0 cytuj baby w ciąży są obleśne TY JESTEŚ OBLEŚNE DNO!!

we wrześniu ma podobno urodzić 😉 będzie to chłopiec XD

Pięknie wygląda.

gość, 05-08-13, 21:39 napisał(a):Czyli nie jestem osamotniona w odczuciu ze jej ciąża trwa w nieskończoność. Fergie urodz w końcu bo ile można chodzić w ciazyno wlasnie!! wszystkie inne porodzily, a ona nadal eksponuje ten brzuch:) aaa moze juz urodzila, ale dla niepoznaki chodzi z doczepionym?? no bo czy ona nie chodzila z brzuchem wczesniej niz ksiezna Kate??

Na tez mam wrażenie ze jej ciąża trwa 2 rok …. 🙂

to raczej wielki brzuch a nie brzuszek

jak ten koles wziąl takiego transa

fyla, czy Ty masz jakiś kompleks na tle prokreacji? Eksponuje brzuszek? A JAK MIAŁABY SIĘ UBRAĆ, BY WG CIEBIE WYGLĄDAŁA NEUTRALNIE?!?!?!?!?! BRZUCHA NIE DA SIĘ ODPIĄĆ I ZOSTAWIĆ W DOMU NA PÓŁCE, kabotynko!!

gość05-08-13, 16:34, Oceń ten komentarz: 0 cytuj Ludzie, jak można być takim pawiem żeby napisać że kobiety w ciąży są oblesne. Ciebie oblesna kreaturo tez rodziła kobieta w ciąży. Szkoda słów. O wypraszam sobie, proszę nie ubliżać pawiom…

Och Josh…

Po raz kolejny komentując w ten sposób udowadniacie, że Polacy to w dużej części chamy, prostacy, nieuki oraz zawistne mendy.Pozdrawiam i miłego wieczora życzę.

gość, 05-08-13, 17:32 napisał(a):ja mam wrazenie ze ona w tej ciazy juz dwa lata chodzi:|haha xD mi się też tak wydaje 😀

Porażka. Jak tylko piszecie o kimś w ciąży to albo eksponuje brzuch, albo ukrywa. A ona pewnie po prostu chodziła jak jej wygodnie, nie myśląc o tym czy coś ukrywa, czy odkrywa. Nie mogę już czytać tych polskich portali plotkarskich, samo krytykanctwo.

Czyli nie jestem osamotniona w odczuciu ze jej ciąża trwa w nieskończoność. Fergie urodz w końcu bo ile można chodzić w ciazy

moje buty z zary :d

Brzydka jest

ja mam wrazenie ze ona w tej ciazy juz dwa lata chodzi:|

Pięknie zawsze umiała sie modnie ubierać a w ciąży ubiera się modnie i zawsze pamięta przy tym o ciąży 🙂 więcej takich przyszłych mam 🙂

Ludzie, jak można być takim pawiem żeby napisać że kobiety w ciąży są oblesne. Ciebie oblesna kreaturo tez rodziła kobieta w ciąży. Szkoda słów.

ale dupa jej urosłą i w udach przytyła i gdzie ci co mówią ze surogatka :>

szkoda że tak przy twarzy majstrowała..

No i oczywiście nie obyło się bez tekstów “obleśna, gruba”. Normalna kobieta w ciąży i tyle

ale dupy dostała

baby w ciąży są obleśne

Co jak co ale mąż przystojny! 😀

Ladnie wyglada.

Jak kim