Marissa w mgnieniu oka zyskała sławę nie tylko w Polsce, a także na świecie i to za sprawą filmu „365 dni.Ten dzień”. Tydzień po premierze singiel „365 Days” znalazł się na 2 miejscu światowego zestawienia Shazam, a w Spotify numer został odsłuchany ponad 4 miliony razy.

Internauci, jak i gwiazdy miażdżą film „365 dni: Ten dzień” (OPINIE)

Kim jest Marissa z „365 dni”?

To ogromny sukces młodej artystki, która przed premierą EPki „Stranger” wydała cztery autorskie single: „Offline”, „Nieodebrane”, „Ucieknijmy” & „Znajoma”. 

Marissa opowiedziała nam trochę o swoim wielkiem sukcesie. Zdradza, jak się pracowało z ekipą filmową „365 dni.Ten dzień” i oczywiście z Blanką Lipińską: 

Premiera filmu „365 dni: Ten dzień”. Blanka Lipińska w sukni Paprocki&Brzozowski, Sieklucka i Morrone są parą?

Kozaczek:. Jak to się stało, że nagrałaś singiel do filmu „365 dni.Ten dzień”?

Marissa:. Skład producencki hotel Torino, w którym pracuję na co dzień zaprosił mnie do współpracy przy produkcji muzyki do filmu „365 Dni: Ten Dzień”. Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym projekcie i cieszę się, że piosenki mają tak dobry odbiór. Singiel, który śpiewam wraz z EMO „365 Days” i jest numerem otwierającym film zdobył już 4 miliony odsłuchań w streamingu, co odzywają się do mnie ludzie z całego świata, to naprawdę duże wyróżnienie.

K:. Pierwsze część filmu „365 dni” wywołała dość sporo kontrowersji. Nie bałaś się tej współpracy?

M:. Nie miałam wcześniej okazji pracować przy filmie, zdecydowanie nie bałam się tej współpracy, a wręcz od początku się na nią cieszyłam. Każde takie doświadczenie uczy mnie czegoś nowego.

K:. Jak wyglądały kulisy powstawania singli? Ekipa filmowa wtrącała się w Twoją pracę?

M:. Tworząc single wzorowaliśmy się na obrazku, kierowaliśmy się emocją, związaną z tym, co działo się w danej scenie. Skupialiśmy się na historii, która działa się na ekranie i staraliśmy się, żeby muzyka jak najlepiej z nią współgrała. To wyjątkowe doświadczenie i coś innego, niż moja dotychczasowa praca. Raczej nie było żadnych uwag ze strony ekipy filmowej. Daliśmy z siebie naprawdę 100% i to ewidentnie przyniosło efekty.

K:. Miałaś przyjemność rozmawiać z Blanką Lipińska, czy z głównymi aktorami z obsady? Kto zaskoczył Cię najbardziej?

M:. Miałam okazję poznać Michele Morrone, czyli Massimo, który gra główną rolę w filmie. Uważam, że jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Miło było spędzić z nim czas, było śmiesznie bo ma naprawdę fajne poczucie humoru. Poznałam także Simone, który również bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Uważam, że nie warto sugerować się postaciami z filmu, oceniając aktorów. Nie da się zidentyfikować ich, jako postaci filmu, to naprawdę fajni, normalni ludzie, jak każdy inny.

K:. Singiel podbił serca słuchaczy na całym świecie. Myślisz o międzynarodowej karierze?

M:. Oczywiście, moim marzeniem i głównym celem jest kariera międzynarodowa, chciałabym objechać cały świat i grać tam koncerty.

K:. Tworzysz muzykę również dla Sary James i Anastazji Maciąg. Jak wygląda z nimi współpraca?

M:. Każdy artysta jest zupełnie inny i z każdym pracuje się inaczej. Z dziewczynami pracowało mi się naprawdę bardzo miło, z Sarą kontynuuje moją współpracę. To bardzo energiczna dziewczyna. Mam wrażenie, że jej nigdy nie brakuje energii, a mnie to bardzo cieszy, bo super pracuje się z osobą, która non stop rzuca jakieś pomysły czy sugestie związane z tekstem czy melodią. Sara jest bardzo ciepłą i fają osobą, cieszę się, że możemy współpracować.

K:. Wolisz być Ty gwiazdą, czy pomagać innym artystom?

M:. Obecnie przede wszystkim chciałabym skupić się na realizacji swoich celów, budowanie własnej kariery. Przy okazji, staram się pomagać innym, ponieważ w mojej głowie jest na tyle dużo pomysłów, że naprawdę starczy dla wszystkich haha. Jestem wdzięczna, że mogę robić to i to jednocześnie. Pisanie dla innych też sprawia mi radość i satysfakcję.

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. W jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja

K:. Chciałabyś nagrać singiel z jakimś polskim artystą? Jeśli tak, to z kim?

M:. Chciałabym bardzo nagrać wspólną piosenkę z Bedoesem lub gwiazdą zagraniczną, aby móc pokazać się w trochę innej dosłownie, niż do tej pory. Wydaje mi się, że jest to do zrealizowania, ale na pewno jeszcze nie w najbliższym czasie.

K:. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

M:. Planuję zaskakiwać ludzi, pokazywać swoje nowe odsłony, szykuję wiele nowości dla moich słuchaczy i mam nadzieję, że ich grono cały czas będzie rosnąć. To mój plan i małe marzenie.