Lasuczita, polska patotiktokerka. Jej zachowanie można nieco porównać do początków Marty Linkiewicz w internecie. Wielu obserwatorów przybyło jej po relacjonowaniu obozu Teamu X i teraz wszystko robi, aby utrzymać zainteresowanie. 

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego. Zdradziła swój zaskakujący plan na przyszłość

Koncert Lasuczity w Poznaniu

Lasuczita ma zaledwie 17 lat. Mieszka z babcią i podczas transmisji na żywo można zauważyć, że nastolatka sprawia wiele problemów wychowawczych. Poza tym podczas swoich liveów bardzo często płacze i popada w agresje. Wielu internautów zgłasza jej konto ze względu na to, że jej głównymi odbiorcami są dzieci, których nie brakuje na TikToku.

Polska streamerka potrąciła psa podczas TRANSMISJI! W ręku trzymała smartfona

Jeszcze głośniej zrobiło się o 17-latce, kiedy ogłosiła swój własny obóz. Wynosił on 1999 zł, a po wpisaniu kodu rabatowego „patologia” był za 1650 zł. Na początku wielu influencerów apelowało, że Lasuczita w ten sposób chce oszukać ludzi na pieniądze. Dowodem na to miał być fakt, że właściciele hotelu, w którym miał odbyć się obóz, o niczym nie wiedzieli. Ostatecznie camp z Lasuczitą się odbył i przeszedł bez większych kontrowersji.

Teraz znów zrobiło się głośno o tiktokerce. Pewna poznańska galeria handlowała zorganizowała koncert Lasuczity, podczas którego zaśpiewała między innymi piosenkę „Tylko z Nią” we współpracy z Izabelą Kisio-Skorupą oraz cover „Solo” Blanki.

@oszustwo.lasuczity LASUCZITA OSZUKALA wszystkich swoich FANOW, wiecej info jutro na tym koncie!!! #lasuczitakoncert #lasuczita #babcialasuczity #koncertlasuczity ♬ original sound - lasuczitaOSZUSTKA!
@oszustwo.lasuczity LASUCZITA OSZUKALA WSZYSTKICH FANOW ,WIECEJ INFO WIECZOREM NA TYM KONCIE #lasuczita #lasuczitakoncert #babcialasuczity ♬ original sound - lasuczitaOSZUSTKA!

17-latka podeszła do występu bardzo profesjonalnie. Miała przygotowanych kilka stylizacji, a nawet zaprosiła na scenę swoją babcię.

Nie przepuściła też okazji, aby wspomnieć o topowych influencerach m.in. Lexy Chaplin i Uli Grotyńskiej, przyjaciółce Marcina Dubiela.

Ja przynajmniej wykorzystuję swoje pięć minut, a ty nie. I taka prawda po prostu. Może jesteś sławniejsza ode mnie, ale (…) ty nie nagrywasz nawet filmów z kamery, tylko z telefonu – powiedziała Lasuczita.

@oszustwo.lasuczity LASUCZITA oszukala SWOICH FANOW na koncercie, wiecej info bedzie wieczorem na tym koncie!!! #lasuczita #lasuczitakoncert #babcialasuczity ♬ original sound - lasuczitaOSZUSTKA!

Internauci są przerażeni zjawiskiem. Nie mogą uwierzyć, że podczas koncertu były dzieci z rodzicami: 

  • To nie jest ustawka? To się wydarzyło na prawd?
  • Matko jedyna, a rodzice tych dzieci mają klapki na oczach?
  • W jakim świecie żyjemy….
  • Lasuczita żyje, jakby jutra miało nie być

Mama i siostra Marty Linkiewicz musiały zmienić nazwisko. Patoinfluencerka o swojej przeszłości

@oszustwo.lasuczity LASUCZITA OSZUKALA WSZYSTKICH FANOW ,WIECEJ INFO WIECZOREM NA TYM KONCIE #lasuczita #lasuczitakoncert #babcialasuczity ♬ original sound - lasuczitaOSZUSTKA!