Prezydent Francji, Emmanuel Macron i jego żona w ubiegły weekend przyjęli w swoim kraju najważniejsze głowy świata m.in. Donalda Trumpa, a nawet Donalda Tuska podczas spotkania G7.

Spotkanie na szczycie nie należało do łatwych. Osią głównej dyskusji był kryzys klimatyczny i płonąca Amazonia. Na dodatek prezydent Francji pokłócił się na Twitterze z prezydentem Brazylii, który wyśmiał jego dużo, straszą żonę.

Co za spotkanie! Żony polityków na szczycie G7. Modna Małgorzata Tusk i wysoka Melania Trump

Dwa dni po szczycie G7 Macron wybrał się z żoną na urlop do Fortu Bregançon. Paparazzi przyłapali młodego prezydenta Francji i jego żonę Brigitte (66 l.) podczas przejażdżki motorówką. 41-letni Macron wygląda jak prawdziwy sportowiec. Widzimy, że mimo trudnej polityki ma czas na siłownię.

Brigitte nie zdecydowała się na przejażdżkę motorówką. Wolała popatrzeć na męża z łodzi.

Kłótnia prezydenta Brazylii z prezydentem Francji

W niedzielę Bolsonaro udostępnił post od swojego zwolennika, w którym Brigitte Macron siedziała obok żony prezydenta Brazylii Michelle (37) – „Teraz rozumiesz, dlaczego Macron ściga Bolsonaro?” – skomentował przeciwnik Macrona. Bolsonaro odpisał: „Nie poniżaj tego faceta, haha”.

Macron skomentował to na konferencji prasowej podczas szczytu G7: „To smutne, to smutne przede wszystkim dla niego i dla Brazylijczyków. Brazylijskie kobiety zapewne czują wstyd z powodu swojego prezydenta. Jako że mam wiele szacunku dla narodu brazylijskiego, mam nadzieję, że niedługo będzie on miał prezydenta, który nadaje się na to stanowisko” – odpowiedział Emmanuel Macron.

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency