Księżna Kate dołączyła do swojego męża podczas pogrzebu królowej Elżbiety II w towarzystwie swoich dzieci. Nowa księżna Walii wzbudziła falę pozytywnych komentarzy. Media komentują jej dostojny wygląd i nienaganne zachowanie jej i dzieci.

Księżna Kate w kolii królowej Elżbiety II

„Księżna Kate była obrazem najwyższej dostojności, kiedy dołączyła do swojego męża podczas pogrzebu Jej Królewskiej Mości” – tak opisują 40-letnią księżną brytyjskie media. Rzeczywiście księżna Kate zaprezentowała się wyjątkowo pięknie i jeśli ktoś ogłosiłby ranking na najlepszy strój na pogrzebie z pewnością, by go wygrała.

Przyłapana! Księżna Kate rzuca „lodowate” spojrzenia na Meghan

Kate założyła czarny płaszcz, pasowany w talii i lekko rozkloszowany. Dekolt w serek wypełniła piękną kolią, która niegdyś należała do zmarłej królowej Elżbiety. Monarchini chętnie zakładała go w przeszłości na wielkie okazje. Całość dopełniał czary kapelusz z dużym rondem i woalką. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę pięknie.

Jak wyglądała Meghan Markle na pogrzebie Elżbiety II? Miała na sobie prezent od królowej

Po nabożeństwie, w którym wzięło udział 2000 żałobników, w tym zagranicznych monarchów, dygnitarzy i głowy państw, księżna Walii i jej dzieci dołączyły do ​​księżnej Kornwalii w samochodzie na procesję obok Pałacu Buckingham do Wellington Arch.

 

Kate Middleton, Princess of Wales,WPA-Pool/ MEGA / The Mega Agency / Forum

The Funeral of Queen Elizabeth II, at Westminster Abbey, London, UK, on the 19th September 2022.
 Credit line: James Whatling / The Mega Agency / Forum

The Funeral of Queen Elizabeth II, Credit line: James Whatling / The Mega Agency / Forum

Tak teraz prezentuje się kolejka do brytyjskiego tronu: