Gala Gwiazd Plejady 2019 tradycyjnie jak co roku przyciąga tłumy gwiazd. Nie zabrakło nawet Dody, chociaż przechodzi bardzo trudny okres spowodowany potyczkami z byłym chłopakiem – Emilem Haidarem.

Julia Wieniawa w odważnej kreacji na Gali Plejady. O mały włos a zaliczyłaby poważną wpadkę

Doda na Gali Plejady

Mimo to Dorota po raz kolejny skierowała wszystkie reflektory na siebie. Zaskoczyła kreacją, bo jak wiemy, Doda nie boi się odsłaniać ciała. Tym razem założyła czarny kostium, który zasłonił jej całe piersi i nogi. Kombinezon zdobiła ogromna złota kokarda z trenem.

Oczywiście kreacja projektu jej wiernej projektantki – Patrycji Kujawy.

Jak na królową przystało, na scenę wyszła już w innej kreacji – odbierając statuetkę za koncert „Artyści przeciw nienawiści” ubrała była cała na lawendowo w pierzastej spódniczce i satynowej koszuli.

Gwiazdy na gali Plejady – mnóstwo zdjęć!

Po zdjęciach widzimy, że uśmiech Dody jest bardzo wymuszony. W ten weekend ukazał się artykuł „Kto chce zniszczyć Dodę?” na łamach portalu „Życie stolicy”, w którym dziennikarze śledczy uważają, że rozprawa sądowa pomiędzy Rabczewską, a Haidarem prowadzona jest w nieuczciwy sposób.

Piosenkarka po publikacji artykułu trafiła nawet do szpitala.

Dziękuję Panu. Co prawda wczoraj po przeczytaniu artykułu wylądowałam w szpitalu, ale najważniejsze, że są dziennikarze, którzy nie boją się pisać prawdy. Mam nadzieję, że będę mogła Panu kiedyś podziękować osobiście

– odpowiedziała na komentarz autorowi artykułu na Instagramie.

 

 

 

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Agnieszka Hyży, Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Hyży, Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA