Przyjaciółki znów na planie (FOTO)

przyjaciolki-R1 przyjaciolki-R1

To dopiero był zbieg okoliczności! Niemal jednocześnie aż trzy aktorki grające w serialu Przyjaciółki zaszły w ciążę. Ekipie realizującej serial nie pozostało nic innego, jak zrobić sobie wolne i poczekać, aż wszystkie panie urodzą i spokojnie wrócą do pracy.

Ten moment właśnie nastąpił – Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska oraz Magdalena Stużyńska – Brauer spotkały się na planie kolejnego sezonu.

Na pewno miały o czym rozmawiać – zupki, ulewania, gaworzenie – zakres tematów świeżo upieczonych mam jest dość bogaty.

Zobaczcie fotki z planu. Będziecie znów oglądać perypetie Przyjaciółek? Serial wróci na antenę na wiosnę tego roku.

Przyjaciółki znów na planie (FOTO)

Przyjaciółki znów na planie (FOTO)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

juz nie moge sie doczekac 😀

nareszcie, nie mogę się doczekać 🙂

jakim skończonym pustakiem trzeba być, żeby taka szmirę oglądać ??!

uwielbiam ten serial

bardzo fajny serial

Kiedy będą nadawać??nie mogę sie doczekać,piszą jest boska:-)

Rzeczywiście trochę długa przerwa była więc mogliby powtórzyć poprzedni sezon, ale fajnie że wróci na antenę. Fajny serial, jeden z lepszych w ramówce Polsatu.

Czekam !!!

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂

Widziałam tylko 2 odcinki nawet fajnie się to oglądało, każda z nich inna, inne problemy.Cała 4 -a ok ale Anita Sokołowska przoduje…

uwielbiałam ten serial i śledziłam każdy jego odcinek,zanim puszczą nową serię powinni dla przypomnienia dać tą poprzednią bo ludzie już zapomnieli o co w nim chodziło,tak czy siak czekam z niecierpliwością na nowe odcinki

Ktos to w ogole ogladal ?

serial uwielbiałam ale szczerze to juz nawet o nim zapomniałam i taki juz obojętny jest macie racje za długa ta przerwa. a czy ktoś wie co sie stało z serialem zastępczym XXL ??? dlaczego go juz nie puszczają ?

zbyt długa przerwa, każdy musiałby obejrzeć od nowa poprzedni sezon dla przypomnienia

JA TO OGLADAM!!!!!!!!!!!!

JAka ta Socha jest mega przecietna… Taka przasna dzioucha z pola…Zawsze przypominala mi kobieca wersje Karolaka… 🙂