O śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki poinformowała w niedzielę Renata Pałys. Aktorka zmarła w wieku 58 lat.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje! Miała 58 lat

Przykre wyznanie siostry po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki

Wielu fanów aktorki znało ją z roli Halinki w serialu „Świat Według Kiepskich”. Gwiazda chorowała na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, a także leczyła się na nadciśnienie. W 2020 roku Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że zmaga się także z depresją.

Marzena Kipiel-Sztuka komentuje ZBIÓRKĘ pieniędzy na siebie. Zdradziła, że ma nową pracę!

Śmierć aktorki nie była nagła, jak wyznała wcześniej jej siostra. Przyznała jednak, że nie zdążyły pogodzić się przed jej odejściem.

Dwie szalone artystyczne dusze, dlatego nie mogłyśmy się dogadać. Obie byłyśmy uparte. Po części wynikało to też z dzieciństwa, z wychowania w domu. Ale obie miałyśmy ciężkie życie. […] Niestety nie udało nam się pogodzić i porozmawiać przed śmiercią. Marzenka była jeszcze bardziej uparta niż ja i kategoryczna. Choć wysyłałam jej miłe SMS-y, pisałam, że kocham, nie chciała kontaktu. Nic nie mogłam zrobić. Niestety teraz jej nie ma, a ja muszę żyć, z tym że się nie pogodziłyśmy, nie porozmawiałyśmy. Bardzo boję się pogrzebu, przeraża mnie to – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Kipel-Sztuka nie jest alkoholiczką!

Jak wiemy, pogrzeb odbędzie się w czwartek 13 czerwca w Legnicy o godzinie 13:15. Siostra zmarłej aktorki w tej samej rozmowie opowiedziała jak, będzie wyglądać cała uroczystość.

Wszystko zaplanowała, a pogrzeb odbędzie się tak, jak chciała, będzie zgodnie z jej wolą. Dokładnie powiedziała, jak ma wyglądać pochówek. Pogrzeb będzie miał charakter świecki, nie może być wieńców i ma być kolorowo. Wszyscy mają przyjść kolorowo ubrani i przynieść kolorowe kwiaty. Ma być wesoło. Tak jak ona była wesoła, tak ma być – mówiła siostra Marzeny Kipiel-Sztuki.

Marzena Kipiel-Sztuka, fot. Baranowski/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka, fot. Podlewski/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka, fot. AKPA