Khloé Kardashian pojawiła się wczoraj pod sklepem w Los Angeles, gdzie promowała najnowszą kolekcję swoich jeansów dla popularnej sieciówki. Gwiazda reality show na tę okazję założyła obcisłe jasne jeansy i dała niezłą okazję do sfotografowania jej bardzo szczupłej sylwetki.

Khloé Kardashian zmniejszyła pośladki?

Słynące z krągłych i dużych pośladków siostry Kardashian ostatnio rezygnują ze swoich rubensowskich kształtów na rzecz coraz bardziej szczupłych sylwetek. Khloé Kardashian, która przez lata uchodziła za najokrąglejszą z Kardashianek wzięła się za ostro za treningi i dietę. Zerwanie z Tristanem Thompsonem sprawiło, że gwiazda jeszcze mocniej schudła. I choć wszyscy zgodnie podejrzewają siostry o wszczepienie implantów w pośladki, ostatnio ich pupy zdają się być coraz mniejsze!

Wydało się! Khloé Kardashian zrobiła implanty pośladków

Ostatnio Internet pękał w szwach od komentarzy dotyczących drakońskiej diety Kim Kardashian, która miała umożliwić jej założenie kreacji, którą nosiła sama Marilyn Monroe. Jej szybkie schudnięcie spotkało się z wieloma negatywnymi komentarzami.

The Rock żartuje sobie z tyłka Khloe Kardashian. Jest jej reakcja!

Żadna z Kardashianek nigdy nie przyznała się, że powiększyła pośladki za pomocą implantów. Jednak wciąż zmieniający się kształt ich ciał budzi to, coraz nowe podejrzenia. A Wy jaką macie teorię?

 

 

West Hollywood, CA – Credit line: Stoianov-spot / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA -Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA, Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA – Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum