Raper z Ciechanowa, Quebonafide, zdobył wielu fanów swojej twórczości. Na jego koncerty przychodzą tłumy.

Natalia Szroeder KOMENTUJE swój związek! Pokazała zdjęcia z randki (Instagram)

Ostatnio jednak wielu z nich jest zawiedzionych. Artysta odwołuje kolejne koncerty. Nie zagrał już na Juwenaliach we Wrocławiu, a teraz nie odbędzie się występ w Płocku.

Ze względu na dużą intensywność pracy w ciągu ostatniego miesiąca, ogromną ilość koncertów i działań muzycznych, jesteśmy zmuszeni do odwołania występu na tegorocznej edycji Juwenaliów Płockich. Decyzja nie jest dla nas łatwa, ale zdrowie jest w tej sytuacji najważniejsze. Ekipa potrzebuje krótkiej przerwy na regenerację po to, żeby w kolejnych miesiącach, dawać wam tyle energii, ile otrzymywaliście od nas dotychczas. Liczymy na Waszą wyrozumiałość – napisał jego management.

Fani są wściekli i nie dowierzają, że chodzi o przemęczenie czy zdrowie Quebonafide. Uważają, że woli kręcić klip za granicą niż zagrać dla nich koncert. Obecnie trwają nagrania do utworu Bonusa RPK, w których raper bierze udział.

Pojawiają się komentarze:

(…) Nawet nie miałem zamiaru iść na ten koncert, ale mogliby coś więcej napisać jak coś więcej się stało, bo jak dostajesz info, że quebo nie gra z powodów zdrowotnych, a widzisz jak leci do Rumunii kręcić klip to wygląda to trochę jak wy**bka no nie?

Wy**jebał się na Wrocław 3 dni przed koncertem bo jest zmęczony i poleciał sobie do Rumunii kręcić klip, tak się nie robi tym bardziej że był poniekąd główna atrakcja na tym festiwalu.

Quebonafide KOMENTUJE plotki o związku z Natalią Szroeder

Co o tym myślicie?