Jeszcze niedawno plotkowano o słabości Quentina Tarantino (52 l.) do Umy Thurman (45 l.), jego wieloletniej przyjaciółki i muzy. Ta relacja nie będzie chyba jednak miała przyszłości. Znany reżyser pokazał się właśnie z tajemniczą nieznajomą.

Parę sfotografowali paparazzi „koczujący” na hali odlotów i przylotów lotniska w Los Angeles. Nie ma mowy, żeby była to menedżerka albo znajoma Tarantino – oboje szli trzymając się za ręce.

W rozmowie z Playboyem reżyser tak mówił o ewentualnych planach zakładania rodziny:

Jestem gotów, by poznać miłą dziewczynę, dogadać się z nią, przenieść relację na kolejny poziom, a jeśli będzie OK, to jeszcze na kolejny.

Zastrzegał jednak, że przy jego stylu bycia, nie każda kobieta zniosłaby długie nieobecności:

Jestem wolny i mogę robić to, co chcę – zauważył reżyser. – Mogę tak zaplanować dzień, jak mi się podoba. Ludzie żonaci mają obowiązki wobec rodzin. (…) mój styl życia umożliwia mi artystyczne (…) podejście do kręcenia filmów i robienia dokumentacji do nich. Jeśli chcę przez rok mieszkać w Paryżu, co za problem? Mogę. Nie muszę niczego ustalać. Po prostu mogę pojechać (…) Najodpowiedniejszą dziewczyną dla mnie byłaby więc playmate, która lubiłaby takie moje podejście – podsumował.

Czyżby więc Tarantino znalazł swoją playmate?

Quentin Tarantino znalazł drugą połówkę? (FOTO)

Quentin Tarantino znalazł drugą połówkę? (FOTO)

Quentin Tarantino znalazł drugą połówkę? (FOTO)

Quentin Tarantino znalazł drugą połówkę? (FOTO)