Rachel Bilson pokazuje pierścionek zaręczynowy (FOTO)
Niedawno pisaliśmy o zaręczynach Rachel Bilson i Haydena Christensena. Teraz możemy podziwiać piękny pierścionek, jaki dostała aktorka.
Mały, prosty i bardzo elegancki, czyli idealnie pasujący do gwiazdy. Rachel powiedziała, że spełniło się jedno z jej marzeń. Teraz czeka na drugie.
– Nie będę podawać żadnych informacji dotyczących naszego związku i tego, co w najbliższej przyszłości się wydarzy. I tak media wkraczają w nasze prywatne życie, aż za daleko.
Para chce, aby żaden paparazzich nie zepsuł ich wielkiego dnia, dlatego ochrona będzie pilnować, aby nikt nieproszony nie pojawił się na przyjęciu.
nie pierścionek się liczy tylko uczucie ;D
Pierścionek jest śliczny 🙂 Hayden trochę kasy na niego wydał 🙂 Ale zgadzam się z Tobą 🙂 Liczy się uczucie 🙂
nie podoba mi się, ale to pewnie dlatego że niezbyt za nią nie przepadam
Pierścionek jest ładny nie wiem co wy od niego chcecie..Klasyczny… Po co ma nosić jakiś duży brylant, skoro woli mniejszy i zgrabniejszy… Pierścionek jest piękny! 🙂
pieknie:))))
Jeśli to jest mały pierścionek, to ja chyba mam mikroskopijny;p
tombak i cyrkonia
Wygląda ładnie i klasycznie.
fajne ma okulary:D
piękna jest
OBczajcie Gre wymierz sprawiedliwość Chrisowi za pobicie Rihanna sama osądz czy go pobijesz czy dasz buziaka sprawdz się z innymi ludzmi gra na stronce ubieraneczki pl w kategorii najnowsze jak cos
śliczny pierścionek.
Rachel jest ładna on jest przystojny poprostupara-cud
no i jest GooD :] lubie ich 🙂 śliczny pierścionek 😀
Przynajmniej ona nie zaprosi na swój ślub paparazzi…
ładny pierscioneczek
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia…;p
mithra, 25-02-09, 10:10 napisał(a):śliczny zgrabny pierścionek a nie jakieś wielka bryła :Pzgadzam się
malutki to on nie jest, na oko ze dwa karaty.
gdzież ona z tym drewnem? pierścionek ni mnie ziębi ni grzeje;D
Podoba mi się taka ‘minimalistyczna’ biżuteria. 🙂
śliczny zgrabny pierścionek a nie jakieś wielka bryła 😛
takise ten pierscionek zadna rewelacja…
Ona jest śliczna, pierścionek jak pierścionek. ;p
tak, poznali się na planie “Jumpera”
a oni przypadkiem oboje nie grali w Jumper’ze? tam sie zaczelo?? :))) wie ktos??:)
głupia pinda zabrała haydena :(((((