Radek Liszewski jest liderem zespołu Weekend, jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Mimo że z pewnością nie może narzekać na powodzenie i ma rzeszę fanek, od lat jest wierny żonie. Są ze sobą już od 30 lat, a poznali się w szkole:

Z Dorotą znamy się jeszcze z czasów szkolnych. Nie chodziliśmy do tej samej klasy, ale często się widywaliśmy. Ona chodziła do szkoły średniej w Suwałkach, ja zostałem w Sejnach. Wszystko zaczęło się na dyskotece koło Augustowa (…) Traf chciał, że pojechałem tam z kolegami, a Dorota była z koleżankami. Spotkaliśmy się, przetańczyliśmy całą noc i wtedy zaczęło iskrzyć między nami. Byłem dopiero nastolatkiem, ale już wiedziałem, że skradła mi serce i będzie jedyną kobietą na całe życie – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Czy żona Radka Liszewskiego z zespołu Weekend jest o niego zazdrosna? Opowiedział, jakie stawia warunki

Radek Liszewski o żonie: „Dużo rozmawiamy, prawie się nie kłócimy”

Natomiast tak naprawdę o ich małżeństwie wiadomo nie wiele. Żona muzyka żyje z dala od blasku fleszy, przez lata pracowała w przedszkolu w miejscowości Sejny. Dopiero kilka lat temu zdecydowali się przeprowadzić do Warszawy, aby być bliżej synów, a także Radosława jest więcej możliwości zawodowych w stolicy.

Chcesz DUŻO zarabiać? Zostań gwiazdą disco polo. Zobaczcie, ile dostają za koncert

Natomiast w ich małżeństwie nie zawsze było tak kolorowo. Radosław Liszewski sam przyznał, że mieli kryzysy, ale najważniejsza dla nich była rozmowa:

Na początku małżeństwa, jak zaczęliśmy się docierać, postanowiliśmy, że będziemy mówić otwarcie, co nas boli. Dużo rozmawiamy, prawie się nie kłócimy, czasami jest jakaś delikatna wymiana zdań i tyle. Uważam, że kłótnia i nieodzywanie się to najgorsza głupota, jaką można zrobić. Życie jest tak nieprzewidywalne, dzisiaj jesteś, a jutro ciebie nie ma, dlatego trzeba ze sobą rozmawiać i wszystko wyjaśniać – wyznała Radosław Liszewski w rozmowie z Faktem.

Mimo kryzysów para wciąż jest razem i cieszy się ze wspólnego życia. Mają dwóch wspaniałych synów: Norberta i Jakuba.

Radosław Liszewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Podlewski/AKPA

Fot. Podlewski/AKPA