W środę wieczorem na antenie TVP1 został wyemitowany film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. Produkcja miała zwrócić uwagę na pedofilię w polskim środowisku show-biznesowym. Cała afera ma być powiązana z jednym z sopockich klubów, który chętnie odwiedzają celebryci.

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

„Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego – kto jest wmieszany w aferę?

I w filmie padły nazwiska dobrze znanych osób, które według Latkowskiego bawiły się w klubie, a także były zamieszane w całą aferę. Wśród wymienionych przez reżysera osób pojawił się m.in.: Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski czy Radosław Majdan.

Niemal od razu po emisji, na profilach w mediach społecznościowych celebrytów, których nazwiska padły w filmie, pojawiły się oświadczenia. Wszyscy zaprzeczają jakoby mieli jakikolwiek związek z tą sprawą. Radosław Majdan także zabrał głos. Wyznał, że nie ma nic wspólnego z właścicielami klubu, a także z osobami oskarżonymi w tej sprawie.

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie – tłumaczy Majdan.

Kuba Wojewódzki o Sylwestrze Latkowskim: „Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą”

Radosław Majdan nie ma związku z „Zatoką Sztuki”?

Majdan dodał też, że nigdy nawet nie był we wspominanym klubie. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan uważa, że wymienienie jego nazwiska to pomyłka, za którą zostanie przeproszony. Jeśli nie, to skieruje sprawę do sądu.

Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplątał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową – napisał.

Wpis Radosława Majdana

Wpis Radosława Majdana/fot. Instagram/r_majdan

Radosław Majdan wysłał SMS do Sylwestra Latkowskiego

Na oświadczeniu zamieszczonym, przez Radosława Majdana i jego żonę, która stoi murem za mężem, w mediach społecznościowych się nie skończyło. Sportowiec pokazał też treść SMS-a, którego wysłał do Sylwestra Latkowskiego jeszcze w czasie debaty, która odbyła się po filmie „Nic się nie stało”.

Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę. Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moją odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania – napisał Majdan.

Były prezes PZPN był molestowany przez AKTORA!

Wpis Radosława Majdana

Wpis Radosława Majdana/fot. Instagram/r_majdan

Wpis Radosława Majdana

Wpis Radosława Majdana/fot. Instagram/r_majdan