Michał Szpak w związku z tym, że już kilka razy pokazał, po której stronie sceny politycznej stoi, nie zasiądzie już w fotelu jurorskim w kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”.

Rafał Brzozowski zasiądzie w jury „The Voice of Poland”?

Rafał Brzozowski pod ostrzałem INTERNAUTÓW: „Rafale to nie jest Sylwester w Zakopanem”

Na początku maja „Wirtualne media” nieoficjalnie dowiedziały się, że Michała Szpaka ma zastąpić Rafał Brzozowski. Przypominamy, że Rafał był uczestnikiem pierwszej edycji „The Voice of Poland” i trafił do grupy Andrzeja Piasecznego. 

Ostatnio w związku z udziałem na „Eurowizji”, Rafał Brzozowski musiał zmierzyć się z ogromnym hejtem. Teraz dostało mu się za plotki o tym, że zasiądzie w jury „The Voice of Poland”.

Michał Szpak traci posadę w „The Voice of Poland”. Na jego miejsce przychodzi Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski nie wytrzymał i odniósł się do artykułów:

Pojawiają się cały czas niestety artykuły o tym, że mam być trenerem w The Voice of Poland. Nie, nie będę trenerem w The Voice of Poland. Jestem prowadzącym kolejnej edycji The Voice Senior na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Tak że dementuję. Nie wiem, kto to podkręca i po co. Nie będę trenerem w The Voice of Poland – oświadczył Rafał. 

Michał Szpak ZNIKNIE z „The Voice of Poland” przez udział w spektaklu pod domem Kaczyńskiego?

scena z: Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Rafał Brzozowski na ściance

Rafał Brzozowski/fot. AKPA