Rafał Brzozowski od momentu rozstania ze swoją partnerką Anną Tarnowską jest bardzo uważnie obserwowany przez media. Jakiś czas temu pisaliśmy o niepotwierdzonym oficjalnie nowym romansie gwiazdy TVP. Chociaż wszyscy przewidywali, że on i Edyta Górniak mają się ku sobie i para została nawet przyłapana na wspólnej kolacji w jednej restauracji, to oboje mocno podkreślają, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Wydał oświadczenie

Rafał Brzozowski o plotkach na temat romansu

Następnie za sprawą tygodnika „Dobry Tydzień” pojawiła się nowa plotka, jakoby Rafał Brzozowski robił maślane oczy do prowadzącej programu „Rolnik szuka żony” – Marty Manowskiej.

Ci, którzy z nimi pracują, nie mają wątpliwości, że ta przyjaźń może zmienić się w coś więcej – pisano w tygodniku

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak SPOTYKAJĄ SIĘ? Sieć obiegły ich wspólne zdjęcia

Nie uwierzycie z kim Rafał Brzozowski ma romans…

Informacja rozhuczała się na dobre w mediach i szybko obiegła Internet. Ostatecznie sam Rafał Brzozowski postanowił zabrać głos w sprawie swojego życia prywatnego i relacji z potencjalną kandydatką na partnerkę.

scena z: Marta Manowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zapytany o potwierdzenie lub zaprzeczenie plotkom przez portal Pudelek.pl, Rafał Brzozowski oświadczył, że przeprowadził rozmowę z dziennikarką z „Dobrego Tygodnia”, której wyjaśnił, na czym stoi w kwestii swojego romansu z Martą Manowską:

Powiedziałem jej dwa zdania, że super nam się pracuje w „The Voice” i tyle, a prywatnie się nie widujemy, bo nie ma kiedy. Czyli znowu będę miał romans dorobiony… (…) Za każdym razem, jak z kimś pracuję i jest spoko, to mi romans dorabiają, żeby było o czym pisać. Generalnie lubimy się z Martą, ale widujemy się tylko na planie Voice Senior. Taka jest prawda, a co się ukaże, to nie mam na to wpływu.

Jak się okazuje niestety powodów do świętowania, póki co nie ma. Pozostaje więc dalej obserwować i czekać, aż do serca wokalisty zakradnie się kolejna miłość, którą chętnie zaprezentuje publicznie.

Rafał Brzozowski Fot. Podlewski/AKPA

Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski Fot. Podlewski/AKPA