Dzieci gwiazd od zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. A jest one tym większe, im rzadziej znani i lubiani pokazują się z pociechami. Tak zresztą może być w przypadku córki Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej. 12-letnią Zosią pochwalił się niedawno na Instagramie jej znany tata.

Kevin Costner romansuje ze znaną piosenkarką. Znów odnalazł szczęście?

Rafał Cieszyński pochwalił się córką na Instagramie

Rafał Cieszyński to aktor występujący między innymi w takich produkcjach jak: „Klan”, „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz”. Mężczyzna gra także na deskach teatrów. Widzowie mogą go również kojarzyć jako uczestnika programów rozrywkowych. Warto wiedzieć, że 47-latek od 16 lat tworzy z Alżbetą Lenską zgrane małżeństwo, a owocem ich związku są 12-letnia Zosia i 10-letni Antoni. Zdjęciem z córką, wykonanym podczas wycieczki po Londynie, serialowy gwiazdor pochwalił się niedawno w sieci.

Piotr Stramowski po raz pierwszy o swoim nowym domu: „Na pewno mam teraz dużo miłości, ciepła”

Fotografia oczywiście podbiła serca fanów aktora. Pod uroczym selfie nie brakuje więc ciepłych słów i miłych komentarzy. Większość obserwatorów Rafała doceniła urodę dziewczynki.

Panie Rafale co to za piękność obok Pana. Jaka Ona jest śliczna. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję takiej Córci – napisała jedna z fanek. Piękna dziewczyna z przystojnym tatą – dodała kolejna.

Wielu sympatyków aktora próbowała także rozgryźć do kogo Zosia jest bardziej podobna. Co ciekawe, niejedna osoba przyznała, że „w jednej twarzy” widzi zarówno Rafała, jak i Alżbetę.

A wy co sądzicie? Kogo Zosia bardziej przypomina?

Selena Gomez jest w związku z przyjacielem swojego eks Justina Biebera

Uroczysta premiera komedii "Kochane pieniążki"

Rafał Cieszyński fot. AKPA/Niemiec

Alżbeta Lenska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA