Rafał Olbrychski straci synów

296 296

Rafał Olbrychski, który niedawno częstował opowieścią pełną żalu do słynnego ojca (“Zniszczył mi dzieciństwo!\”), sam chyba nie zgotował swoim dzieciom lepszego okresu.

Jak donosi magazyn \”Na żywo\”, postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie, to nie ojciec, a kurator będzie sprawował kontrolę nad synami Olbrychskiego, 17-letnim Kubą i 15-letnim Antkiem.

Na rozprawie obecni byli rodzice Rafała, Olbrychski senior i Monika Dzienisiewicz. Oboje oskarżyli syna o zaniedbywanie swoich dzieci.

Teraz już NA PEWNO nikt nie będzie chciał grać jego piosenek.

 
26 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

no to sie dorobil

gość, 27-03-09, 16:00 napisał(a):z nata sie sciagnie to plyciwo i wywali z dysku po minucie zapewne. obym sie mylil i wciagnela mnie ta muzola!co to za gwara?:D nie idzie odczytać:p

CO ZA BZDURY, JA ZNAM TĄ RODZINĘ WIEM JAKIM RAFAŁ JEST OJCEM TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE NIE WIEM SKĄD TEN NIUS, ŻE STRACI SYNÓW BO NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA. KOZACZEK I JEMU PODOBNE NIE SĄ WIARYGODNYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI…

no w końcu eee nie ważne jak ważne żeby pisali ;] to chyba motto tego kretyna

gość, 28-03-09, 02:45 napisał(a):to jakiś absurd, źeby stracic prawo do opieki to naprawde trzeba sie mocno postrać, nie takie giganty powinny je starcic, a nadal maja, ile dzieic w domu dziecka nie moźe być adoptowane bo ich rodzice nie zrzekają się opieki, NIE WIERZĘ ŹEBY BYŁ AŹ TAK ZŁYM OJCEM! moźe nie jest to wyjątkowo zdolna jednostka, ale cały ten szum zyt nadmuchany i nawet mi go szkoda!by stracić prawo do swych dzieci wystarczy mieć sprytnegi i cwanego współmałzonka, którego stać na wałęsanie się po sądach i który ma fantazję by mieć nowiutką rodzinę i nie ciągnąć za sobą reliktów przeszłości np w postaci niechcianego tatusia….

to wszystko nie prawda, ja znam tą rodzinę i Rafał jest dobrym ojcem nie wiem co to za nagonka i skąd te informacje

jaki ojciec taki syn…. niestety ale powiela się błędy rodziców, wychowywanie dzieci to takie urocze pranie mózgów:)

Zwykle tak jest, że cała rodzinka jest siebie warta. Ani dziadek aktor ani synek muzyk (?) nie są święci.Inna sprawa, że koleś do muzyki to talentu nie ma i sugeruję mu wzięcie udziału w kursach w Urzędzie Pracy. Mógłby zdobyć jakiś zawód i zająć się czymś, co umiałby robić.

to jakiś absurd, źeby stracic prawo do opieki to naprawde trzeba sie mocno postrać, nie takie giganty powinny je starcic, a nadal maja, ile dzieic w domu dziecka nie moźe być adoptowane bo ich rodzice nie zrzekają się opieki, NIE WIERZĘ ŹEBY BYŁ AŹ TAK ZŁYM OJCEM! moźe nie jest to wyjątkowo zdolna jednostka, ale cały ten szum zyt nadmuchany i nawet mi go szkoda!

cos mi sie tutaj nie podoba , nadzor kuratora kojarze z sytuacja patologiczna , o co chodzi ? synowie to mlodociani przestepcy ? tatus to alkoholik , narkoman, deprawator ? do tego jeszcze dziadkowie , ktorzy zamiast pomoc , donosza na tatusia ? szkoda , ze rafal nie doniosl kiedys na swoich rodzicow , ktorzy tez go przeciez zaniedbywali w dziecinstwie , dziwna rodzina , bardzo dziwna

myśle że 17 i 15latkowie juz sobie poradza mniej więcej i taki ojciec jak ten idiota napewno im nie są potrzebni…

nie jest potrzebny *

ŻAŁOSNE ! Nieudacznicy zawsze muszą kogoś obwiniać za swoje niepowodzenia. Współczuję Danielowi Olbrychskiemu, któremu rozsądek nie pozwala na publiczne odpieranie zarzutów, ponieważ musiałby się zniżyć do “klasy” Rafała.Gabi

adrian nadolski startuje na Mistera Polski adriannadolski.prv.pl

Żałosny typ, bardzo mu tak dobrze.

z nata sie sciagnie to plyciwo i wywali z dysku po minucie zapewne. obym sie mylil i wciagnela mnie ta muzola!

No to przedobrzył.

A ja bardzo chętnie kupię jego płytę. To stary Olbrychski już umył rączki od opieki nas swoimi wnukami ? A jak tam z synem , którego ma z Barbarą Sukovą ? Dlaczego nim tez się nie opiekował jak należy ?

“będzie sprawował kontrolę nad synów…” co to jest? analfabetyzm wtórny? tak trudno wam przeczytać ponownie tekst przed publikacją…???

To jest najpaskudniejszy człowiek na naszej planeci e jakiego widzialam i jeszcze gwiazdorzy.Kim on jest? To tylko synalek wymoczek slawnego ojca fuuuuuuuujjjj

porazkaaaaa

nie Rafał senior tylko Daniel…

CO ZA GŁUPOTY JA GO ZNAM I JEGO RODZINĘ I TO KUPA BZDUR, NIE STRACIŁ PRAWA DO OPIEKI I CO WIĘCEJ JEST BARDZO DOBRYM OJCEM…

sprawował kontrolę nad synów OlbrychskiegoPolska język być trudna

podnosił dużo wrzasku…a sam…

Mozna nim dzieci straszyc