W sieci pojawiła się zbiórka podpisana nazwiskiem aktorki Renaty Dancewicz. Okazuje się, że zdecydowała się pomóc chorej koleżance i zebrać dla niej 100 tys. zł.

Marzena Kipiel-Sztuka komentuje ZBIÓRKĘ pieniędzy na siebie. Zdradziła, że ma nową pracę!

Renata Dancewicz zbiera pieniądze na leczenie koleżanki

Renata Dancewicz chce pomóc koleżance, którą poznała podczas gry w brydża. Mało kto wie, ale aktorka ma tytuł  Mistrza Międzynarodowego w brydżu, a jej koleżanka Małgorzata Sawicka Arcymistrzem Międzynarodowym. Teraz jej koleżanka potrzebuje pieniędzy na bardzo drogie leczenie.

Zwracamy się do Państwa o pomoc dla ciężko chorej Naszej Koleżanki Małgosi Sawickiej. Choroba jest bardzo niebezpieczna a nowoczesne leczenie nie jest refundowane przez system ochrony zdrowia. Małgosia potrzebuje czterech cykli leczenia, z których każdy kosztuje ca. 25 000zł. Dla jednej osoby jest to ogromny wysiłek, ale wierzymy, że wespół uda nam się zebrać potrzebną kwotę. Małgosię znamy od wielu lat, nie tylko jako znakomitą brydżystkę, ale i cudowną osobę. Z nadzieją na solidarność brydżową i ludzką – czytamy w opisie zbiórki.

Zorganizowano zbiórkę na spłatę hipoteki rezydencji Meghan Markle i Harry’ego

Widzimy, że na ten moment zebrano niecałe 40 tys. złotych. Zbiórka potrwa do końca października, więc z pewnością uda im się zebrać 100 tys. złotych.

Renata Dancewicz, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Renata Dancewicz, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Renata Dancewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA