Richard Madden z Gry o Tron wkurzył mieszkankę Londynu
Kto raz jeździł metrem londyńskim ten wie, jak jest tłoczne. Nieelegancko jest zajmować więcej miejsca, niż to konieczne. Richard Madden, aktor znany z serialu Gra o tron, najwyraźniej nie zna tych niepisanych zasad. Albo ma je gdzieś.
Wściekła pasażerka stojąca naprzeciw niego zrobiła mu zdjęcie telefonem komórkowym i umieściła w sieci z następującym żądaniem:
Wykastrujcie go. Może zwolniłaby się przestrzeń jaką jego fi*t desperacko chce zająć.
Inny internauta dodał: “Może to Czerwone Wesele było jednak uzasadnione?”
Mowa o odcinku serialu, w którym dochodzi do masakry – można zobaczyć ją poniżej z… dodaną muzyką z programu Benny’ego Hilla.
Richie odebrał lekcję dobrych manier. Trzeba uważać, bo internauci bywają pamiętliwi.
I dobrze robi, niech ma innych gdzieś. Głupia baba, musiała być nieźle robnięta, serio. ^^
Ludzie są zdrowo porąbani, myślałam że co najmniej leżał na 3 fotelach o_O Chyba chciała pokazać jaka jest cool pohejtować sobie na gwiazde
Bez sensu… Szukanie sensacji??/ A muzyka do fragmentu filmu… ŻENADA. Lucy
a ja myślałam, że ten odcinek po polsku to “Krwawe gody”, ale ja tylko czytam książki
A nie mogła go po prostu poprosić by trochę się przesunął. On może i chamski, albo nie pomyślał, ale ona nie mniej chamska.
Jakoś nie widzę, zeby trzy miejsca zajmował….. “mieszkanka Londynu” chyba chciała zaszpanować, że go spotkała….
gość, 20-09-13, 17:31 napisał(a):a obok siedzi wielgachny Murzyn!I co?Najlepiej czepiać się celebryty(przepraszam – aktora)!ta baba jest jakaś pop.ie.przo.na!Wcale nie wielgachny, rasisto jeden! Jedyne chamy i prostaki w UK to większość polskich imigrantów. Niestety wiem to z własnego doświadczenia.
Szokująca fotka! Facet siedzi w metrze. Cham.
Obciąć mu nogi bo wystają ponad wyznaczone przez stażniczkę przestrzeni miejsce… gość obok siedzi identycznie, ale jego fotką nie zaszpanuje na FB…..
Ludzie już naprawde nie wiedza jak zaszpanowac na FB….
Matko, bo sobie usiadł, można było się odezwać “sorry, przesuń się chociaż bo miejsce zajmujesz” a tak to tylko ta babka sobie robi wstyd. Chyba jeszcze w polskim autobusie nie była, gdzie starsze panie świetnie sobie radzą z bieganiem od przychodni do kościoła 24h/7 z milionem torebek, a kobiecie w ciąży siedzącej w komunikacji miejskiej potrafią chamsko dos*ać, że bezczelnie zajmuje takiej miejsce.
gość, 20-09-13, 19:49 napisał(a):Ludzie kulturalni i obyci, nawet nie próbujcie tłumaczyć głupawym polaczkom, jak należy kulturalnie używać schodów ruchomych, czyli trzymać się jednej strony. Oni w d**** byli i g***o widzieli, więc kultura życia społecznego jest poza ich zasięgiem i dalej będą nas kompromitować nad Wisłą i – co gorsza – zagranicą.Całe szczęście, że ty nas nie kompromitujesz na zmywaku w UK 😉
gość, 20-09-13, 17:58 napisał(a):gość, 20-09-13, 16:17 napisał(a):gość, 20-09-13, 16:03 napisał(a):gość, 20-09-13, 15:39 napisał(a):To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdroco ty gadasz, to jest podstawowa zasada sawuar wiwru ruchomo-schodowego. tak wielką trudność sprawia ci wrycie sobie w pamięć zasady, że na ruchomych schodach zawsze staje się po prawej stronie i robi się przejście, dla tych, którzy się spieszą? w centrach handlowych może rzeczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, bo i windy są i człowiek tam się raczej nigdzie nie spieszy. ale już np. w takim zatłoczonym metrze, wielu ludziom robisz dobrze ustawiając się po prawej stronie. ale ty widocznie wolisz robić dobrze tylko sobie.ruchome schody nie służą do chodzenia, koniec.Widać, że nigdy nie byłaś w metrze. Może w centrach handlowych, gdzie obok ruchomych schodów są też zwykłe, można powiedzieć, że “ruchome schody nie służą do chodzenia”. Ale w dużych metrach, gdzie zwykłych schodów nie ma, a ruchome mają po kilkadziesiąt metrów (w moskiewskim metrze najdłuższe schody mają ponad 120 metrów) to normalne, że ci, którzy się spieszą, biegną. Uniemożliwianie im tego to wiocha i brak kultury. Chcesz sobie stać – to stój, ale z prawej strony. Nie utrudniaj życia innym.
Bez przesady, w londyńskich pociągach metra jest wystarczająco dużo przestrzeni życiowej dla wszystkich.
gość, 20-09-13, 16:17 napisał(a):gość, 20-09-13, 16:03 napisał(a):gość, 20-09-13, 15:39 napisał(a):To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdroco ty gadasz, to jest podstawowa zasada sawuar wiwru ruchomo-schodowego. tak wielką trudność sprawia ci wrycie sobie w pamięć zasady, że na ruchomych schodach zawsze staje się po prawej stronie i robi się przejście, dla tych, którzy się spieszą? w centrach handlowych może rzeczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, bo i windy są i człowiek tam się raczej nigdzie nie spieszy. ale już np. w takim zatłoczonym metrze, wielu ludziom robisz dobrze ustawiając się po prawej stronie. ale ty widocznie wolisz robić dobrze tylko sobie.ruchome schody nie służą do chodzenia, koniec.Widać, że nigdy nie byłaś w metrze. Może w centrach handlowych, gdzie obok ruchomych schodów są też zwykłe, można powiedzieć, że “ruchome schody nie służą do chodzenia”. Ale w dużych metrach, gdzie zwykłych schodów nie ma, a ruchome mają po kilkadziesiąt metrów (w moskiewskim metrze najdłuższe schody mają ponad 120 metrów) to normalne, że ci, którzy się spieszą, biegną. Uniemożliwianie im tego to wiocha i brak kultury. Chcesz sobie stać – to stój, ale z prawej strony. Nie utrudniaj życia innym.
Ludzie kulturalni i obyci, nawet nie próbujcie tłumaczyć głupawym polaczkom, jak należy kulturalnie używać schodów ruchomych, czyli trzymać się jednej strony. Oni w d**** byli i g***o widzieli, więc kultura życia społecznego jest poza ich zasięgiem i dalej będą nas kompromitować nad Wisłą i – co gorsza – zagranicą.
a obok siedzi wielgachny Murzyn!I co?Najlepiej czepiać się celebryty(przepraszam – aktora)!ta baba jest jakaś pop.ie.przo.na!
gość, 20-09-13, 14:11 napisał(a):gość, 20-09-13, 13:17 napisał(a):Ale sensacja, a jak miał usiąść? Z nóżką na nóżce jak pedał?otóż to! normalny facet i normalnie siedzibez przesady, wiadomo, że faceci nie siadają z nóżką na nóżce ale bez jaj nie musiał jebać rzkroku jak kardashian w swoim pornosie
gość, 20-09-13, 16:17 napisał(a):gość, 20-09-13, 16:03 napisał(a):gość, 20-09-13, 15:39 napisał(a):To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdroco ty gadasz, to jest podstawowa zasada sawuar wiwru ruchomo-schodowego. tak wielką trudność sprawia ci wrycie sobie w pamięć zasady, że na ruchomych schodach zawsze staje się po prawej stronie i robi się przejście, dla tych, którzy się spieszą? w centrach handlowych może rzeczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, bo i windy są i człowiek tam się raczej nigdzie nie spieszy. ale już np. w takim zatłoczonym metrze, wielu ludziom robisz dobrze ustawiając się po prawej stronie. ale ty widocznie wolisz robić dobrze tylko sobie.ruchome schody nie służą do chodzenia, koniec.schody służą do chodzenia, ruchome dodatkowo mają te właściwość, że dzięki nim można się przemieścić szybciej.
To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdro
gość, 20-09-13, 16:03 napisał(a):gość, 20-09-13, 15:39 napisał(a):To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdroco ty gadasz, to jest podstawowa zasada sawuar wiwru ruchomo-schodowego. tak wielką trudność sprawia ci wrycie sobie w pamięć zasady, że na ruchomych schodach zawsze staje się po prawej stronie i robi się przejście, dla tych, którzy się spieszą? w centrach handlowych może rzeczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, bo i windy są i człowiek tam się raczej nigdzie nie spieszy. ale już np. w takim zatłoczonym metrze, wielu ludziom robisz dobrze ustawiając się po prawej stronie. ale ty widocznie wolisz robić dobrze tylko sobie.ruchome schody nie służą do chodzenia, koniec.
gość, 20-09-13, 14:19 napisał(a):gość, 20-09-13, 13:37 napisał(a):jechałam zima empekiem i słyszałam jak dwie starsze panie, jeszcze całkiem całkiem na siłach, stały nad jednym chłopaczek i cały czas półgłosem rozmawiały jak ta młodzież jest nie wychowana bo nie ustopniuje miejsca starszym, w końcu on nie wytrzymał i wstał i ustąpił im miejsca ale okazało się ,że ma protezę, nie miał nogi i poruszał się na kulachWkurzają mnie takie zachowania. A stanie i krakanie komuś nad głową to niby dobre wychowanie? Jeśli babcię bolą nogi, to niech podejdzie i grzecznie poprosi, to nie boli. Mnie też kiedyś taka stara ropucha przegoniła z miejsca siedzącego. Siedziałam, chociaż zwykle tego nie robię, bo miałam całe stopy obdarte do krwi po całym dniu w nowych butach…tez mialam kiedys taka sytuacje. podchodzi do mnie i kumpla w tramwaju kobieta w wieku okolo 60-65 lat w dresie okularach przeciwslonecznych i z kijkami do nordic walking i na caly tramwaj sie wydarla, ze moj kolega ma jej w tej chwili ustapic miejsca bo ona jest niewidoma. kolega wstal i mowi jej, ze wystarczylo ladnie poprosic bo dobrze sie trzyma i myslal, ze poprostu byla pochodzic na kijkach a ona dalej z morda. i o dziwo, inne starsze osoby zaczyly ja jechac i mowia, jest chamska i nikt w tramwaju niezauwazyl, ze jest nie widoma. faktycznie jak wysiadala to widac bylo, ze jest niewodoma, ale to nie zwalnia z braku kultury. nie latwiej i przyjemniej kogos poprosic, a nie od razu z ryjem do ludzi. a pozniej sie dziwia, ze mlodziez im pyskuje… kazdy jak jest atakowany to sie broni.
gość, 20-09-13, 15:31 napisał(a):wczoraj stałam w kolejce po bilet pkp. Mialam już podchodzić do kasy a tu pojawił się staruszek i pyta czy go wpuszczę bo ma za chwile pociąg , ja odpowiadam , ze chętnie bym go puściła ale mój pociąg odjeżdża za 4 min i nie mam czasu ale on nie bacząc na moje słowa po prostu się wepchnął. Jak się okazało pociąg miał za 25 min..i jak tu być dobrym dla wszystkich? U lekarza też staruszki idą ”tylko po pieczątkę” a wychodzą za pół godz.. rozumiem, ze są starsi ale wszyscy czekają..Ja kiedyś ustąpiłam miejsce w tramwaju dziadkowi, który jechał z wnuczkiem (takim już dość wyrośniętym, na oko podstawówka). Dziadek podziękował i posadził na to miejsce wnuczka… Aż się odechciewa być uprzejmym.
gość, 20-09-13, 15:39 napisał(a):To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.K**** po to są schody ruchome chyba żeby na nich stać jak się komuś nie chce wchodzić? Jak chcesz wchodzić po schodach to obok masz zwykłe. Mnie właśnie wk**** jak nie można spokojnie stanąć na ruchomych schodach tylko trzeba się odsuwać bo jakieś debile nie wiedzą do czego służą schody ruchome. Najczęściej są to ludzie przyjezdni, ale mniejsza z tym. pozdroco ty gadasz, to jest podstawowa zasada sawuar wiwru ruchomo-schodowego. tak wielką trudność sprawia ci wrycie sobie w pamięć zasady, że na ruchomych schodach zawsze staje się po prawej stronie i robi się przejście, dla tych, którzy się spieszą? w centrach handlowych może rzeczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, bo i windy są i człowiek tam się raczej nigdzie nie spieszy. ale już np. w takim zatłoczonym metrze, wielu ludziom robisz dobrze ustawiając się po prawej stronie. ale ty widocznie wolisz robić dobrze tylko sobie.
To jeszcze pol biedy, gorzej kiedy ktos jedzie ruchomymi schodami i stanie na srodku jak swieta krowa w Indiach i trzeba czekac 5 minut zanim sie wyjedzie do gory lub zjedzie w dol.
wczoraj stałam w kolejce po bilet pkp. Mialam już podchodzić do kasy a tu pojawił się staruszek i pyta czy go wpuszczę bo ma za chwile pociąg , ja odpowiadam , ze chętnie bym go puściła ale mój pociąg odjeżdża za 4 min i nie mam czasu ale on nie bacząc na moje słowa po prostu się wepchnął. Jak się okazało pociąg miał za 25 min..i jak tu być dobrym dla wszystkich? U lekarza też staruszki idą ”tylko po pieczątkę” a wychodzą za pół godz.. rozumiem, ze są starsi ale wszyscy czekają..
gość, 20-09-13, 13:17 napisał(a):Ale sensacja, a jak miał usiąść? Z nóżką na nóżce jak pedał?otóż to! normalny facet i normalnie siedzi
gość, 20-09-13, 13:37 napisał(a):jechałam zima empekiem i słyszałam jak dwie starsze panie, jeszcze całkiem całkiem na siłach, stały nad jednym chłopaczek i cały czas półgłosem rozmawiały jak ta młodzież jest nie wychowana bo nie ustopniuje miejsca starszym, w końcu on nie wytrzymał i wstał i ustąpił im miejsca ale okazało się ,że ma protezę, nie miał nogi i poruszał się na kulachWkurzają mnie takie zachowania. A stanie i krakanie komuś nad głową to niby dobre wychowanie? Jeśli babcię bolą nogi, to niech podejdzie i grzecznie poprosi, to nie boli. Mnie też kiedyś taka stara ropucha przegoniła z miejsca siedzącego. Siedziałam, chociaż zwykle tego nie robię, bo miałam całe stopy obdarte do krwi po całym dniu w nowych butach…
jechałam zima empekiem i słyszałam jak dwie starsze panie, jeszcze całkiem całkiem na siłach, stały nad jednym chłopaczek i cały czas półgłosem rozmawiały jak ta młodzież jest nie wychowana bo nie ustopniuje miejsca starszym, w końcu on nie wytrzymał i wstał i ustąpił im miejsca ale okazało się ,że ma protezę, nie miał nogi i poruszał się na kulach
To jest juz staaare zdjecie, zrobione tuz po emisji odcinka Krwawego Wesela, wiec nie wiem po co robicie sensacje.
Ale sensacja, a jak miał usiąść? Z nóżką na nóżce jak pedał?
gość, 20-09-13, 09:11 napisał(a):Hehe-tez jezdze centralka…a on nie siedzi jakos wyjatkowo zle, nieraz widzialam gowniazy z butami na drugim siedzeniu i nikt im nawet nie zwrocil uwagi…po prostu baba go rozpoznala i chciala podbic zainteresowanie swoim profilem na fbDokładnie, czepia się na siłę. U nas baby potrafią wyłożyć torby z zakupami na 2 siedzenia obok, i nie uważają to za chamstwo, że ich torby siedzą, a obok ludzie stoją. Faceci tak właśnie siadają w rozkroku – wygląda to śmiesznie, ale skoro im tak wygodnie… Bez przesady, robi babsko z igły widły.
Ten zwyczaj z ustępowaniem miejsc na dzień dzisiejszy jest śmieszny. Jeśli starsze osoby żądają szacunku od młodych to niech najpierw wykażą się w stosunku do nich szacunkiem, a nie myślą sobie, że wszystko im wolno tylko dlatego, że są starsi. Jakoś na różnych zgrupowaniach kościelnych mogą stać godzinami i wszystko jest ok (np. ,,gdzie jest krzyż”)
te jego loczki to mnie normalnie kuszą 😀 ja bym mu na kolankach usiadła, a nie pluła jadem jak ta jędza 😀
To zdjęcie ma kilka miesięcy, Kozaku. Widocznie ktoś je repostował i wrzucił z głupim podpisem.
gość, 20-09-13, 10:06 napisał(a):jakaś stara moherowa debilka -.- i co z tego, że sobie usiadł?? nie można siedzieć w tramwajach? kto pierwszy ten lepszy 😀 i chuj :Dsoooorrrryyy metro 😀
przecież grzecznie siedzi 😀
a po prawej M.Tyson? 🙂
Nie bardzo rozumiem. Zajął jedno miejsce. O co chodzi? Że jej nie ustąpił? Ale na zachodzie nie ma takiej kultury ustępowania miejsc jak u nas w Polsce kiedy wsiada babsko 50-letnie i już ma pretensje, że miejsce jej trzeba ustąpić, bo ona stara czy kobieta. Wygląda mi to raczej na promowanie własnej osoby kosztem sławnego kolesia, którego spotka się w metrze.
ja piernikuję, przecież normalnie siedzi, zajął jedno miejsce. prędzej ten facet obok mógłby się purtać, że Madden go kolanem rusza. czepalska baba.
Hehe-tez jezdze centralka…a on nie siedzi jakos wyjatkowo zle, nieraz widzialam gowniazy z butami na drugim siedzeniu i nikt im nawet nie zwrocil uwagi…po prostu baba go rozpoznala i chciala podbic zainteresowanie swoim profilem na fb
jakaś stara moherowa debilka -.- i co z tego, że sobie usiadł?? nie można siedzieć w tramwajach? kto pierwszy ten lepszy 😀 i chuj 😀
przecież zajął jedno miejsce …
przecież to zdjęcie zostało zrobione już jakieś kilka miesięcy temu, ale macie refleks :]
gość, 20-09-13, 08:31 napisał(a):kiedyś usłyszałam takie określenie: ” rozwalił się jak baba do porodu”, tu pasuje jak ulałhehe dobre 🙂
kiedyś usłyszałam takie określenie: ” rozwalił się jak baba do porodu”, tu pasuje jak ulał
Przecież on siedzi normalnie. Nawet jakby się “ścisnął” to między nim a facetem obok nie zrobiłoby się tyle miejsca żeby ktoś jeszcze się dosiadł…
gość, 20-09-13, 07:03 napisał(a):jak pasztetowa na ladzie :):D
Siedzi normalnie – czy on sie ku*Wa położył na tych krzesłach? Zajął więcej niż jedno miejsce? NIE. Ale oczywiście ZAWSZE ktoś musi pluć jadem, a za taki tekst pt: wykastrować go – babka powinna trafić przed sąd.
jak pasztetowa na ladzie 🙂