Rihanna w lipcu ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Razem z A$AP Rockym doczekała się pięknego chłopca, któremu dali na imię RZA Athelston Mayers. Para jednak nie próżnowała i szybko chciała powiększyć swoją rodzinę oraz dać chłopczykowi rodzeństwo. Rihanna drugą ciążę ogłosiła w spektakularny sposób – podczas swojego występu na Super Bowl, gdzie zaprezentowała światu brzuszek z zaawansowaną już ciążą.

3 sierpnia 2023 roku para powitała na świecie drugie dziecko – synka, któremu nadali imiona Riot Rose. Od momentu narodzin drugiego dziecka piosenkarka rzadko pojawia się publicznie, a chroniąc prywatność swojej rodziny w mediach społecznościowych zamieszcza głównie rzeczy związane z jej karierą.

Rihanna przyłapana w Los Angeles w zupełnie nowej fryzurze! Szok, jest nie do poznania! (ZDJĘCIA)

Rihanna zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie pixie cut, grzywkę i zmianę koloru włosów

W listopadzie 2023 roku zaskoczyła fanów, gdy zaprezentowała światu nową fryzurę – piosenkarka zdecydowała się wówczas na oszałamiająco długie włosy w kolorze miodowego blondu, a fani natychmiast oszaleli na punkcie jej metamorfozy.

Ta jednak nie trwała długo ponieważ Rihanna po raz kolejny zmieniła fryzurę, z którą zadebiutowała podczas spaceru po Santa Monica w Kalifornii. Tym razem RiRi zdecydowała się na ciepły blond i ostre cięcie, a na jej głowie zagościł modny wśród gwiazd „pixie cut”.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

 Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum

Rihanna wywołała niemałe poruszenie na lotnisku w Bombaju!

pasekkozak

 Photo by Laurent Zabulon/ABACAPRESS.COM

BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 BACKGRID / Backgrid USA / Forum

BACKGRID / Backgrid USA / Forum

BACKGRID / Backgrid USA / Forum

ANDREW KELLY / Reuters / Forum

 Reuters / Forum