W czwartek wieczorem Rihanna została sfotografowana w drodze na kolację. Piosenkarka przemierzała ulice Nowego Jorku w obszernej koszulce i oversizowych jeansach.

OMG! Prawie naga Rihanna w restauracji

Rihanna zmieniła styl

Trzy miesiące temu Rihanna powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka odkąd została mamą, znacznie zmieniła swój styl: w ciąży chętnie zakładała króciutkie spódniczki, a nawet zapoczątkowała nową ciążową modę na odkrywanie ciążowego brzucham i noszenie krótkich bluzeczek. Media na całym świecie komentowały jej stylizacje, a sama Riri wydawała naprawdę bawić swoimi strojami.

West Hollywood, CA – NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Jednak wraz z urodzeniem dziecka, Riri przestała pokazywać swoje wdzięki, a obcisłe i odsłaniające ciało fatałaszki zamieniła na obszerne ubrania w rozmiarze XXL. Do zmiany wizerunkowej należy nową fryzura piosenkarki. Barbadoska zaprezentowała się w przedłużonych włosach.

Rihanna w NAJDZIWNIEJSZYCH butach nadchodzącego sezonu

Mama trzymiesięcznego synka na kolację w Nowym Jorku przybrała swobodny szyk w oversize’owej niebieskiej koszulce No Limit, którą połączyła z workowatymi wyblakłymi dżinsami.

Rihanna w końcu ubrała się, jak CIĘŻARNA. Jej najnowsza stylizacja zaskakuje

Podnosząc swój wzrost za pomocą szpilek w czerwono-białe paski, schowała swoje niezbędne rzeczy w miniaturowej czerwonej torebce, która pasowała do odcienia jej szminki.

Podoba się Wam jej nowy styl?

New York, NY –  North Woods / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – * North Woods / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – *EXCLUSIVE* – Credit line: North Woods / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – *EXCLUSIVE* – , Credit line: North Woods / BACKGRID / Backgrid USA / Forum