Robert Górski jest pomysłodawcą i współautorem scenariusza serialu „Piękni i bezrobotni”, w którym gra jedną z głównych ról. Sama napisał słowa i zaśpiewał do czołówki serialu.

Robert Górki – „Piękni i bezrobotni”

Nowy serial POLSATU „Mecenas Porada”. Brzmi nieźle!

Już od 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki – „Piękni i bezrobotni”. W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem! Czeka nas podwójna porcja śmiesznej komedii o nieśmiesznym życiu, bo aż 2 odcinki!

A już dzisiaj zobaczcie przedpremierowo czołówkę „Pięknych i bezrobotnych”. 

Anna Maria Sieklucka BŁYSZCZAŁA na nagraniach do ramówki Polsatu. Zobaczcie jej kreację!

Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem – pracują, mieszkają i walczą z systemem! Pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi. Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

Polsat/Jake Vision/Aleksandra Mecwaldowska

Polsat/Jake Vision/Aleksandra Mecwaldowska