Priscilla Presley (78 l.) rozwiodła się z Elvisem Presley’em 50 lat temu po burzliwym 6-letnim małżeństwie, teraz wyznała, że DLATEGO nigdy ponownie nie wyszła za mąż, „nikt nie mógł mu dorównać”.

To ON jest prawdziwym ojcem Khloe Kardashian?!

Jednak na światło dzienne wyszły informacje, że w połowie lat 70., po rozstaniu z Elvisem Presley’em, zakochała się po uszy w innym mężczyźnie: Robercie Kardashianie – tak – ojcu Kardashianek. A podobno ten kiedyś desperacko chciał poślubić Priscillę. Para poznała się przez starszego brata Kardashiana Toma, który również chciał spotykać się z Priscillą.

Według doniesień byli blisko praktycznie od chwili, gdy się poznali, podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ale jak się okazuje czasem ich miłość cielesną… przerywał sam Elvis. Bliski przyjaciel pamięta Kardashiana wyznał, jak Robert narzekał, że gdy kochał się z Priscillą, Elvis do niej dzwonił. Król rock ‚n rolla bardzo ją kontrolował.

Priscilla Presley kochała Roberta Kardashiana

Tom Kardashian wyznał, że Priscilla Presley miała ogromny wpływ na jego młodszego brata. Zmieniła jego styl ubierania się, nawet kontrolowała to czym jeździł. Kontrola ta jednak była obustronna, Robert miał być bardzo zaborczy.

Travis Barker poszedł na grób Roberta Kardashiana prosić o rękę Kourtney

Do małżeństwa nie doszło jednak ze względu na Elvisa Presley’a, który był zbyt obecny w życiu Priscilli. A w 1978 roku poślubił Kris Jenner – reszta już jest historią.

Jednak z książki Jerry’ego Oppenheimera – “The Kardashians: An American Drama” wynika, że gdy w 2003 roku Robert Kardashian umierał na raka, ta zadzwoniła do niego i wyznała mu miłość, co doprowadziło go do łez.