Robert Pattinson śmierdzi

290 290

Robert Pattinson raz już zaskoczył wyznaniem, że nie cierpi się myć. Jego fryzura to w dużej mierze zasługa zastygłego na włosach łoju. Ohydne, prawda? A będzie jeszcze bardziej hardcorowo…

Bożyszcze nastolatek śmierdzi bowiem niemiłosiernie. Ekipa filmowa skarży się, że trudno obok niego przebywać.

– On po prostu śmierdzi – mówi jeden z członków zespołu. – To okropne. On chyba nigdy nie bierze prysznica, co doprowadza do szału ludzi na planie. – On po prostu cuchnie!

– Nie mam żadnego poczucia higieny osobistej – przyznaje beztrosko Pattinson.

Czy któraś z pań nadal ma ochotę na pocałunek przystojniaka?

 
113 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

tak śmierdzi.. napewno nie

Ta jasne jak on może śmierdzieć :)To ja jestem modelką 🙂

Kurde ludzie czy wy macie świadomość co piszecie???Kto to w ogóle wymyślił ?Tak jak bym ja napisała:Megan Fox nie myje dupy bo nie dosięga.Uwierzy ktoś w to?

no i co ;pja i tak go kocham. LUUDZIE!!spójrzcie prawdzie w oczy. nie mieliscie tak kiedys ze sie ….yy spociliście. ??tak sie czasem zdarza to jasne i nie trzeba z tego robic od razu sensacji. a jesli chcecie znac moje zdanie to ja nawet gdyby śmierdział chciałabym żeby mnie pocałował. kto się ze mną zgadza?? Gabi 13.

Tak tak jaka ściema ;| . Weźcie nie wymyślajcie takich durnoctw ;/

a czuł ktos z was, ze takie glupoty piszecie? 🙂

ŚMIERDZIEL!!!!!!!!!!!!!!

ale pierdoły!!!!!!!!

Jeśli Kristen Stewart może wytrzymać z nim w jednym pomieszczeniu to chyba nie jest aż tak źle! Nie które dzieczyny lubia zapach mmęskiego potu a o gustach się nie dyskutuję 🙂 Chyba że Kristen trzyma się “zapachu” Pattinsona ze Zmierzchu ?

Szukacie byle czego, aby doczepić się do niego! Wymyślacie jakieś głupstwa w które nikt nie wierzy! Nie rozumiem, dlaczego nie przyjeliście tego jako żartu z jego strony, że nie myje włosów. Chyba nie widzieliście jak wyglądają naprawdę brudne, tłuste włosy! Wszystko bierzecie na poważnie! Naprawde żal mi osoby, która wymyśliła ten artykuł.

uwielbiam plotki.dodać do tego czerwone wino i doborowe towarzystwo i wieczór jest z głowy.nie potrzeba zadnych filmow do smiechu wystarczy wejsc na portal plotkarski i poczytac 😉

zdarza się przecież każdemu 😉 przeważnie po wysiłku ale najgorzej cuchnie gdy ktoś za dużo perfum na siebie wyleje ;( kłamstwa w gazetach są dozwolone jeśli chodzi o takie rzeczy ważne aby pisać

żałosne media wymyślają żenujące głupoty.Nad Pattinsonem biega masa stylistów makijażystów itp. to poprostu nie możliwe żeby mógł śmierdzieć…dziennikarze już nie mają co wymyślać żeby przejechać sie po gwiazdach…pozdrawiam Alice 😉

jestescie załosni!!!!!!! On wyglada mi na osobe która pachnie bardzo ładnie;)))))

hahaha on śmierdzi? no sorry ale was coś chyba jeb**! puknijcie sie w łeb… jaj nawet nie znają,co on może ma sie jeszcze zwierzać ile razy w tygodniu się kąpie i na dodatek jak i gdzie. pff trzeba coś wymyslić rzeby zniechęcić innych do niego lecz i to tak nic nie da…lov rob 😉

O Matko! tylko dlatego, że ma niepoukładaną fryzure powstała masa plotek na temat jego higieny. gdyby na serio śmierdział to Kristen nie pozowałaby z nim aż do tylu zdjęć. przecież na każdej imprezie trzyma sie go jak rzep 9 przynajmniej na prawie każdym zdjęciu ) .

ta na pewto takich bzdur jeszcze nie słyszałam to na pewno nie prawda

sratytaty.!!! niepierdolcie glupot

ale jestescie załośni!!! Facet sobie robi jaja z głupich dziennikarzy w wywiadach a oni potem sie podniecają! On jest Boski!

ja mogłabym go sobie wykąpać 😀

Jezu już nie mają się do czego przyczepić !

i tak mogłabym się z nim całować

ja bym z nim mogła wszystko . od całowania po wszystko smród wyciac ;pppp

mnie mógłby ugryźć.olgu.

ale bujdy .. ;-D , to takie glupie, ze az mi sie chce smiac .. ze nawet gdyby nie lubil sie myc i nie robil tego w domu to : 1. na plan by sie umyl bo wie , ze jest slawny i odrazu by to wyplynelo 2. mówili by o tym w wywiadach na zywo a nie tylko niby cytaty ! ;P jeszcze raz mowie to takie glupie, ze az smieszne ;-D !!!

co to za bzdury??ktoś puścił jakąs potkę a teraz sie wszyscy tym tak jarają!!!to idiotyczne!!!a ja i tak myśl ze jest sexi xD

hahahaha ;-D glupie jednoczesnie smieszne .. przecierz jak by sie nie myl to nie dostawal by propozycji na kolejne filmy, wywiady, sesje zdjeciowe, ludzie nie smiali by sie obok niego tylko stali zdala i nie odzywali by sie , a na prawie kazdej fotce jest z kims ;P !

ten kto rozpuszcza te plotki jest po prostu zazdrosny !

a wypchajcie sie!!!!!!!!!

gość, 28-03-09, 11:36 napisał(a):no jasne ze mam a to co tu piszecie to brednie wyssane z palca

ojeeeeeeejku, to straszne niech napiszą to do gazety na 1 strone. : ] wez czlowieku , ZALL. ; *

ja Go kocham bez względu na to czy śmierdzi czy nie!!!!!!jest supeeeer!! ja bym Go chętnie pocałowała;P I LOVE ROBERT PATTINSON!!!!!!!!!!!<3

a skąd wiecie jak on pachnie ?

ale klamia:/

kozaczek sux !

gość, 31-03-09, 19:40 napisał(a):JA, Ja! Ja chcę buzi! Chooodź Robercik, choć… 😉 OMG! Może ugryźć też Cię ma???!!!

heh bo sie nie myje….

mnie też nie przeszkadza 😉

wydaje mi się ze to trochę wyolbrzymione… jaki normalny człowiek wytrzymałby 2 tygle bez wymycia się ??? nawet nie chcę myśleć!

JA, Ja! Ja chcę buzi! Chooodź Robercik, choć… 😉

pewnie on sam prosil o ta plotke bo juz nie mogl wytrzymac nawalow fanek 😉 przeciez nonstop sie od nich opedza. wspolczuje mu

Robert Pattinson to przykład na to że trzeba mieć to coś, zeby być pięknym

Pffff… a co tam i tak jest cudowny… niech se smierdzi mi to nie przeszkadza….

ta, ja mam ; d

ja tam chcę go dalej:D

i zaczeło sie, najpierw media go wychwalily a teraz widowiskowo zepchnął go w dół.

no jasne ze mam a to co tu piszecie to brednie wyssane z palca

to takie meskie… 😀 ja chce sie z nim lizać

gość, 27-03-09, 22:31 napisał(a):popatrzcie na to zdjecie… czy on wygląda na gościa który śmierdzi…???? no zastanówcie się a i oczywiście ja też mogę wymyśleć jakieś plotki jak kozaczek i powiedzieć wszystkim a ludzie naiwni będą wierzyć a tak naprawdę my nie wiemy nic o nim ani o jego prywatnym życiu.. Ma tyle kasy i nie kupi sobie dobrych perfumów??? coś mi się nie wydaje…Zgadzam się w zupełności. Na tym zdjęciu nie wygląda jak ktoś kto się nie myje… Nie macie o czym pisać to bzdury piszecie…

gość, 27-03-09, 14:48 napisał(a):nie było premiery How To Be w Polsce, ale w Stanach już było. Ten film jest z 2008 roku.Bredzisz albo marzysz. A amerykańskie fanki sikają w majty, bo nie mogą się tego filmu doczekać.robert nie śmierdzi!!! ostatni news! haha, zaraz ja się poszczę…Udzielił jakiegoś wywiadu, gdzie powiedział, że czyta newsy o sobie, ale tylko te niepochlebne, uwłaczające. Dodał, że spisuje nazwiska i imiona ludzi, którzy go “jadą”xD w swoim czarnym notesieXDDDDD Acha, i ”I…do shower” oh lol, musiał się serio wku…wić:D. Przed chwilą to przeczytałam na celebuzz