36-letnia Roddy Alves do tej pory była znana jako mężczyzna. Pamiętacie na pewno miłośnika operacji plastycznych, Rodrigo Alvesa. Mężczyzna wydał mnóstwo pieniędzy i przeszedł niezliczoną ilość operacji, by wyglądać jak żywy Ken. Następnie Ken zmienił zdanie – postanowił zostać… Barbie.

Żywemu Kenowi ODPADA NOS! Rodrigo Alves przesadził z operacjami

I tak nie ma już Rodrigo, jego miejsce zajęła Roddy, dłogowłosa blond „piękność”, która wciąż dąży do ideału.

Roddy już zapowiedziała, że chce wyglądać jak supermodelka. W tym celu musi przejść kilka operacji twarzy, które sprawią, że buzia kobiety stanie się nieco bardziej subtelna (o ile jest to jeszcze możliwe).

Na razie Roddy powiększyła biust, zmieniła też całą garderobę. Teraz Barbie nosi seksowne spódnice i długie włosy.

Rodrigo Alve: Odessali mi 3 litry tłuszczu, a potem wstrzyknęli je w tyłek

Ostatnio przyszła piękność pokazała na swoich mediach społecznościowych zdjęcia zrobione po jednej z operacji, dzięki którym niedługo ma zacząć wyglądać jak modelka. Twarz jest opuchnięta i pokryta siniakami, ale Roddy się tym nie przejmuje – ma już spore doświadczenie w znoszeniu trudów rekonwalescencji po takich zabiegach.

Big Brother: Magda Wójcik planuje poważną operację! Ułatwi jej to funkcjonowanie na co dzień

Widać wyraźnie, że były Ken ma coraz mniejszy nosek i coraz większe usta. Jednocześnie jego twarz ulega coraz poważniejszej deformacji. Mamy nadzieję, że w końcu Roddy osiągnie upragniony cel i przestanie się upiększać. Jeśli nie, istnieje spore ryzyko, ze zamiast pięknej supermodelki zobaczymy niedługo coś naprawdę strasznego…

Antwerpia, BELGIA – *EXCLUSIVE* – Roddy Alves podczas wizyty w klinice, planując kolejne zabiegi, BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot.  BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum