Według doniesień brytyjskiego tabloidu The Sun 72-letni Bill Murray i 43-letnia Kelis zbliżyli się do siebie w ostatnich miesiącach. Aktor był widziany na kilku jej występach w zaledwie zeszłym tygodniu, a teraz autorka hity „Milkshake” przebywa na wakacjach w Grecji.

Bill Murray niestosownie dotykał Selenę Gomez?

O nowym romansie Kelis świat dowiedział się 14 miesięcy po śmierci  w wieku zaledwie 37 lat jej męża Mike’a Mory’ego, który zmarł na raka żołądka. Śmierć Mory’ego spore poruszenie wśród znajomych gwiazd raperki i piosenkarki.

Nigdy nie myślałem, że to może mi się przydarzyć. Mam zaledwie 36 lat, troje dzieci i kochającą żonę, napisał ówcześnie Mory w social mediach po otrzymaniu przerażającej diagnozy.

Bill Murray i Kelis mają romans

Informatorzy podają, że Bill Murray pojawia się ostatnio na występach Kelis i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Był bowiem widziany z nią również w Londynie. Oprócz koncertów potencjalna para była razem w tym samym hotelu i „zbliżała się do siebie” już po pierwszym spotkaniu.

Bill Murray chce mieć pogrzeb przed śmiercią

Kelis straciła męża w nieco ponad rok temu, zaś żona Billa Murray’a zmarła w 2021 roku. Oboje przechodzili stosunkowo niedawno żałobę, dlatego zapewne łączy ich pewna więź z tym związana.

Cokolwiek ich połączyło i jakkolwiek wydaje się to nieprawdopodobne, oboje są samotni i dobrze się bawią pomimo dość dużej różnicy wieku, wyznało źródło.